Cezary Pazura pokazał zdjęcie żony Żródło: TRICOLORS/East News

Cezary Pazura pokazał zdjęcie żony sprzed 13 lat. Edyta jest nie do poznania

19 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Fani nie mogli przejść obojętnie obok zdjęcia, które opublikował niedawno Cezary Pazura. Znany aktor pochwalił się fotografią sprzed 13 lat. Uwagę internautów przyciągnęła przede wszystkim żona mężczyzny. Trzeba przyznać, że od tego czasu Edyta Pazura przeszła prawdziwą metamorfozę.

  • Cezary Pazura i Edyta Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku
  • Niedawno aktor opublikował zdjęcie z czasów, gdy nie byli jeszcze małżeństwem
  • Edyta Pazura wygląda na nim zupełnie inaczej niż dzisiaj
  • Uwagę zwraca inny styl ubierania się i krótko ścięta fryzura

Cezary Pazura to prawdziwy romantyk. Kilkanaście lat temu aktor mocno zabiegał o względy Edyty, później dzielnie walczył o ich związek, a dziś przy każdej okazji udowadnia jej swoją miłość. W czwartek opublikował urocze zdjęcie na Instagramie.

Cezary Pazura pokazał, jak 13 lat temu wyglądała jego żona

13 lat temu Cezary Pazura był jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Jego ukochana nie żyła jednak w blasku fleszy, dlatego jej archiwalne zdjęcia za każdym razem budzą zainteresowanie mediów. Jedną z takich fotografii podzielił się niedawno Cezary Pazura.

58-letni aktor słynie z tego, że zawsze otwarcie mówi o swoich uczuciach. W mediach społecznościowych czy wywiadach nie szczędzi więc miłych słów pod adresem swojej żony. Przy publikacji starego zdjęcia nie było inaczej – aktor opatrzył je romantycznym komentarzem.

- Dokładnie 13 lat temu (2008). W tle Chicago z zamarzniętym częściowo Jeziorem Michigan. Częściowo, bo stopiła go nasza miłość. Wtedy to były zimy! Prawie jak teraz – napisał na Instagramie.

Marzena Rogalska zdradziła powód odejścia z TVP. „Byłam tak zmęczona i zapracowana”Marzena Rogalska zdradziła powód odejścia z TVP. „Byłam tak zmęczona i zapracowana”Czytaj dalej

Fotografia szybko spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. Wielu z nich zachwycało się romantyczną duszą Cezarego, inni zwracali uwagę na przepiękną scenerię, a jeszcze inni życzyli parze wiele miłości. Nie da się jednak ukryć, że największą uwagę fanów przyciągnął wygląd obecnej żony aktora.

- Edyta miała wtedy 22 lata! – dziwi się jeden z komentujących.

- Świetna stylówa! – zachwyca się kolejna fanka.

Dziś Edyta Pazura znana jest z dłuższych blond włosów i niezwykle eleganckiego ubioru. Na zdjęciu sprzed lat wygląda jednak zupełnie inaczej – pozuje w krótko ściętej fryzurze i w dużo luźniejszym stroju, niż te, które zakłada obecnie.

Jak Cezary Pazura poznał swoją żonę?

Początki związku Edyty i Cezarego nie były łatwe. Zakochanych dzieli bowiem 26 lat różnicy. Poznali się w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. Podczas pierwszego spotkania Edyta była 19-letnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Cezary był już natomiast wziętym aktorem. Oboje przetrwali próbę czasu.

Dziś małżeństwo Pazurów może pochwalić się prawie 12-letnim stażem. Para doczekała się trojga wspólnych dzieci – Amelii, Antoniego i Rity.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykuł