Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cezary Pazura rozwiódł się z drugą żoną i związał z Edytą. Jego córka nie była do niej przekonana, a jak jest dziś?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.02.2023 10:13

Cezary Pazura rozwiódł się z drugą żoną i związał z Edytą. Jego córka nie była do niej przekonana, a jak jest dziś?

Edyta i Cezary Pazura
fot. KAPiF

Cezary Pazura jest szczęśliwym mężem Edyty i dumnym ojcem czwórki pociech. Najstarsza córka jest niemal rówieśniczką jego obecnej żony. Jakie relacje łączą obie panie? Edyta Pazura zabrała głos w sprawie.

Cezary i Edyta Pazurowie cieszą się ogromną popularnością i mogą poszczycić się rzeszą fanów, śledzących ich życie. Wielu z nich regularnie zadaje im pytania, zahaczające o sprawy prywatne. Na jedno z takich pytań postanowiła odpowiedzieć żona aktora.

Cezary Pazura poznał trzecią żonę, gdy miała 19 lat

Cezary Pazura niezmiennie od lat plasuje się w czołówce znanych i cenionych aktorów. Na swoim koncie ma wiele wybitnych ról, a jego talent został wielokrotnie wyróżniony. Artysta spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Jest bowiem szczęśliwym mężem Edyty i dumnym ojcem czwórki pociech. 

Aktor po raz pierwszy wziął ślub z Żanetą, z którą doczekał się córki Anastazji. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a po latach Cezary znalazł szczęście u boku Weroniki Marczuk. Ta relacja również nie przetrwała, a miłością życia okazała się Edyta, którą Cezary zobaczył po raz pierwszy w pociągu. Wówczas miała 19 lat. 

Mimo dzielącej ich różnicy wieku dali sobie szansę, a dziś są szczęśliwym i jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Owocem ich miłości jest trójka dzieci. 

Widzowie "DDTVN" oceniają pracę Małgorzaty Rozenek. Nieoczekiwany zwrot

Najstarsza córka Cezarego Pazury jest rówieśniczką jego żony

Cezary Pazura poznał swoją pierwszą żonę w 1986 roku, kiedy miał 24 lata. Żaneta była wówczas 16-latką. Stanęli na ślubnym kobiercu po trzech latach znajomości, a niedługo później powitali na świecie córkę Anastazję. 

Czas pokazał, że nie byli sobie pisani. Rozstali się, kiedy dziewczynka miała zaledwie 4 lata. Dziś Anastazja ma 34 lata, zatem jest zaledwie rok młodsza od żony swojego ojca.

Edyta Pazura o relacjach z pasierbicą

Edyta Pazura doczekała się z pokaźnego grona obserwatorów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej losy. Żona aktora, jako prężnie rozwijająca się użytkowniczka Instagrama, regularnie publikuje w sieci zdjęcia i posty, pozostając w kontakcie ze swoimi fanami. 

W ostatnim czasie Edyta umożliwiła im zadawanie pytań. Jedna z osób postanowiła zapytać o łączące ją relacje z pasierbicą. Żona aktora odpowiedziała krótko, wyznając, że mają dobry kontakt. 

Zobacz zajęcia:

Edyta Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.