Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Pazura pokazała talent syna. Nie poszedł w ślady znanych rodziców
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.01.2023 14:07

Edyta Pazura pokazała talent syna. Nie poszedł w ślady znanych rodziców

Edyta Pazura
fot. KAPiF

Edyta Pazura chętnie komunikuje się przy pomocy mediów społecznościowych, by pokazać internautom kulisy prywatnego życia. Niedawno podzieliła się z nimi pasją syna. W ten sposób chce zapomnieć o medialnym szumie wokół jej bliskich?

Niedawno małżeństwo coraz częściej pojawiało się na stronach portalów internetowych w związku z wypowiedzią kobiety na temat jej relacji z rodziną męża. Po wywołaniu lekkiego zamieszania postanowiła skupić się na własnych bliskich. Niedawno pokazała jedną z pasji syna.

Edyta Pazura o rodzinnych relacjach

W mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego, jednak główną rolę w jej postach i relacjach na Instagramie gra ona sama lub jej mąż. Niedawno wyznała, że nie utrzymuje bliskich więzi z rodziną Cezarego Pazury, a ich spotkania są raczej sporadyczne.

Wypowiedź Edyty Pazury sprawiła, że media zaczęły bliżej przyglądać się relacji obu par, które jakby nie patrzeć są aktywne medialnie. W sprawę włączyła się sama szwagierka Cezarego Pazury, Dorota Chotecka. "Potyczka" między kobietami nie trwała jednak długo.

Edyta Pazura postanowiła powrócić do regularnej aktywności w mediach społecznościowych, by podzielić się z internautami kolejną nowinką. Tym razem chodzi o jej syna, Antoniego.

Edyta Pazura pochwaliła się talentem syna

Gwiazda rzadko pokazuje internautom swoje dzieci. Czasem skusi się na sporadyczne kadry z rodzinnych wakacji, jednak tym razem jej jedyny syn został głównym bohaterem relacji. Wszystko za sprawą artystycznego talentu, jakim wykazał się w ostatnim czasie.

Edyta Pazura pokazała, jak kilkuletni Antoni radzi sobie na pianinie. Zadanie wydawało się niełatwe, ponieważ chłopiec musiał zaprezentować się na scenie. W towarzystwie doświadczonej artystki zagrał kilka utworów przed mamą, która pękała z dumy.

Rzadko ich pokazuje i się nimi chwalę, ale dziś rozpiera mnie duma — pisała, publikując fragment występu.

Nie da się ukryć, że jak na kilkulatka chłopiec świetnie daje sobie radę z niełatwym instrumentem. Być może to właśnie z muzycznym zainteresowaniem zwiąże swoją przyszłość. Takiej ścieżki kariery jego rodzina jeszcze nie znała.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Pazura
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/edyta_pazura/)
Edyta Pazura
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/edyta_pazura/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Tragedia. Córka aktora nie żyje. Miała tylko 25 lat, niedawno urodziła dziecko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!