Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cezary Pazura wziął ślub z Edytą, gdy była w zaawansowanej ciąży. Tylko nam zdradził dlaczego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.05.2023 20:38

Cezary Pazura wziął ślub z Edytą, gdy była w zaawansowanej ciąży. Tylko nam zdradził dlaczego

Cezary Pazura
swiatgwiazd.pl

Cezary Pazura 1 maja świętował 14. rocznicę ślubu ze swoją żoną Edytą. Para zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku, gdy influencerka była już w zaawansowanej ciąży. W rozmowie ze Światem Gwiazd aktor wyjaśnił, skąd taka decyzja.

Gdy Cezary Pazura zaczął spotykać się z 26 lat młodszą kobietą, ich związek budził kontrowersje ze względu na różnicę wiekową. Dziś małżeństwo cieszy się trzema pociechami, a sam zdaje się młodnieć w oczach.

Cezary Pazura o różnicy wieku

Gdy Cezary Pazura poznał swoją przyszłą żonę w pociągu, dziewczyna miała zaledwie 19 lat. Nic nie mogło jednak powstrzymać miłości od pierwszego wejrzenia, która wkrótce zakończyła się ślubem. Dziś gwiazdor śmieje się, że różnica wieku wyczuwalna jest jedynie w niewiele znaczących momentach.

- Ulubioną bajką mojej żony był „Król lew”, a ja tam miałem głos podkładać, tylko nie mogłem, bo robiłem coś innego. Na tym się łapię, że mieliśmy inne bajki, bo ona miała kiedy indziej dzieciństwo niż ja - opowiadał aktor w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Antoni K. usłyszał kolejne zarzuty, nie przyznaje się do winy. Grozi mu bezwzględne więzienie

Cezary Pazura ma świetny kontakt z teściami

Cezary Pazura zauważył, że pracuje o dwa lata dłużej, niż jego ukochana żyje. Wyjawił nam, że początkowo matka Edyty Pazury była zaskoczona, że jej córka spotyka się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Dziś relacje z teściami są jednak wzorowe.

- Mam wspaniałych teściów. Rodzice mojej żony to są złoci ludzie. To są w miarę młodzi ludzie, uwielbiam z nimi przebywać, jeździć z nimi na wczasy - opowiedział nam gwiazdor.

Ślub w zaawansowanej ciąży

Od czasu ślubu Cezarego i Edyty Pazurów minęło już 14 lat, jednak 31 maja para będzie świętować szesnastolecie swojego związku. Aktor przyznał, że o dacie ślubu zadecydowała jego ukochana.

- Żona wtedy była w zaawansowanej ciąży. Edytka nie chciała robić ślubu, jak jest szaro, buro, ponuro. Czekaliśmy więc na 1 maja, to jest zresztą fajny dzień. Wiedzieliśmy, że tego dnia zawsze będziemy mieli wolne i będziemy mogli swoje rocznice pielęgnować - wyznał Cezary Pazura w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zobacz zdjęcia:

Cezary Pazura i Edyta Pazura 1.jpg
fot. KAPiF
Cezary Pazura i Edyta Pazura 2.jpg
fot. KAPiF