Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chora Kate w domu, a William? Nieźle się bawi
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.06.2024 16:11

Chora Kate w domu, a William? Nieźle się bawi

Książę William i księżna Kate
fot. East News

Cały świat martwi się o księżną Kate, odkąd poinformowała o diagnozie. Teraz ujawniono, co robi William, kiedy jego żona odpoczywa. Mało kto wiedział, że tak dobrze się bawi. 

Księżna Kate ma raka

W marcu tego roku świat obiegła wiadomość, że księżna Kate jest chora na nowotwór. Middleton poinformowała o tym w oświadczeniu, które zostało wyemitowane przez BBC. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii oznajmiła, że musi skupić się na chemioterapii i powrocie do zdrowia. 

W zeszłym tygodniu księżna opublikowała nowe oświadczenie, w którym wyraziła wdzięczność za otrzymane wsparcie. Dodała również, że jej samopoczucie jest zmienne, przeżywa zarówno lepsze, jak i gorsze dni.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla - przekazała. 

Przekazała również, że pierwszy raz od dawna pojawi się na publicznym wydarzeniu. 

Kate i William przyłapani. Fotoreporter zrobił im niezwykłe zdjęcie Prawdziwy dramat chorej Kate rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami

Księżna Kate na Tropping The Colour

Po kilku miesiącach przerwy księżna Kate powróciła do swoich królewskich obowiązków, uczestnicząc w obchodach urodzin króla Karola III – Tropping The Colour. Mimo że król urodził się w listopadzie, coroczna parada odbywa się w czerwcu. 

W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych żona księcia Williama wyraziła radość z ponownego spotkania się z poddanymi oraz wystąpienia w towarzystwie rodziny.

Nie mogę się doczekać udziału w Paradzie urodzinowej Króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję dołączyć do kilku publicznych wystąpień latem, ale wiem, że jeszcze nie jestem w pełni sił - wyznała internautom. 

Nie można zaprzeczyć, że to ona była w centrum uwagi. Urocze chwile między księżną Kate a jej dziećmi, jak również innymi członkami rodziny królewskiej, stanowiły kluczowy element tego wydarzenia.

Książę William spotkał gwiazdę muzyki

21 czerwca książę William świętował swoje 42. urodziny. W tym samym dniu w Wielkiej Brytanii odbywał się oczekiwany koncert Taylor Swift. Książę postanowił spędzić czas z dziećmi, co doprowadziło do niespodziewanego spotkania z artystką. Na zdjęciach widać, że nie tylko młodsze pokolenie rodziny królewskiej jest fanami Taylor, ale także sam William. 

W internecie krąży już nagranie, na którym widać bawiącego się księcia. Nigdy wcześniej nie widzieliście Williama w takim wydaniu — tańczącego do "Shake It Off". To nagranie niedawno pojawiło się na platformie X i szybko stało się popularne. Widać na nim księcia, który całkowicie oddaje się zabawie. Ale to nie koniec.

 Później William zabrał dzieci na backstage, gdzie spotkali się z Taylor. Na zdjęciu, które opublikowano, widać uśmiechniętych członków rodziny królewskiej i podekscytowaną artystkę. Wygląda na to, że urodziny Williama były naprawdę udane. 

William z dziećmi na koncercie Taylor Swift, fot. Instagram
William z dziećmi na koncercie Taylor Swift, fot. Instagram
William z dziećmi na koncercie Taylor Swift, fot. Instagram
William z dziećmi na koncercie Taylor Swift, fot. Instagram