Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak William publicznie potraktował teściową
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.06.2024 20:19

Tak William publicznie potraktował teściową

Tak William publicznie potraktował teściową
fot. East News

Księżna Kate ostatnio wystąpiła na Tropping the Colour. Teraz wydało się, jak William traktuje jej matkę. I to na oczach wszystkich. Co działo się w Ascot?

Księżna Kate ma nowotwór

Od początku tego roku media intensywnie zajmują się tematem księżnej Kate. Żona księcia Williama przeszła w styczniu zaplanowaną operację w szpitalu, co spowodowało jej tymczasowe wycofanie się z obowiązków, jak ogłosił Pałac Buckingham. 

Mimo tego ogłoszenia, fani Middleton nie zostali uspokojeni. Wielu ludzi domagało się więcej informacji na temat księżnej, co zmusiło media do rozpowszechniania teorii spiskowych dotyczących jej nagłego zniknięcia z życia publicznego.

Księżna Kate w końcu postanowiła wyjaśnić sytuację. Pod koniec marca pojawił się specjalny komunikat na antenie BBC, w którym żona księcia Williama ujawniła, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 
 

Tu nie chodziło o Kate. To dlatego musiała pojawić się na paradzie Przykre, co stało się z Kate po urodzinach króla

Najnowsze oświadczenie księżnej Kate

Na Instagramie książęcej pary kilka dni temu pojawiło się nowe zdjęcie księżnej Kate, wykonane przez Matta Porteousa w Windsorze. Fotografia przedstawia Kate stojącą pod drzewem, spoglądającą w górę w stronę nieba. W osobistym komunikacie, który opublikowała, księżna opisała swoją walkę o zdrowie, odważnie dzieląc się, że ma zarówno "dobre, jak i złe dni" i że nadal jest w trakcie leczenia. 

Żona księcia Williama poddaje się chemioterapii i w dni, kiedy czuje się na siłach, zaczyna wracać do pracy zdalnej. Wyraziła także swoją wdzięczność wobec fanów rodziny królewskiej za ogromną miłość i wsparcie, które otrzymała.

W dniach, w których czuję się wystarczająco dobrze, to radość angażować się w życie szkolne, poświęcać osobisty czas rzeczom, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zacząć trochę pracy w domu. Nie mogę się doczekać udziału w Paradzie urodzinowej Króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję dołączyć do kilku publicznych spotkań latem, ale wiem, że jeszcze nie wyszłam na prostą. Uczę się jak być cierpliwą. Biorę każdy dzień taki, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie na czas potrzebny na uzdrowienie. Bardzo dziękuję za dalsze zrozumienie i także tym wszystkim, którzy tak dzielnie dzielili się ze mną swoimi historiami – dodała.  

W międzyczasie ujawniono, jak William traktuje jej matkę. Możecie się mocno zdziwić. 

Tak William traktuje teściową

Ostatnio papparazi przyłapali księcia Williama na interakcji z teściową - matką księżnej Kate. Podczas drugiego dnia Royal Ascot swoją obecnością zaszczycili właśnie to wydarzenie. Teściowa następcy tronu zaliczyła w trakcie drobną wpadkę, na szczęście mąż Kate pośpieszył jej z pomocą.

Na rozczulających fotografiach możemy dostrzec, że kobieta się potknęła, a następca tronu podał jej rękę, aby nie upadła. Jest to niezwykle uroczy widok, pokazujący w jak bliskich relacjach są William i Kate ze swoimi rodzinami. Fani również są zachwyceni tymi ujęciami, nie mogą wyjść z podziwu. 

  • Och, jaki on słodki. Tak powinno się traktować teściową. 
  • Pięknie i tak naturalnie. Widać, że są rodziną.  
  • Cudownie się na to patrzy, jakie wsparcie – czytamy.

Takie wzajemne wsparcie jest szczególnie ważne, w tak trudnym czasie, jakim jest choroba Kate. 

Mama Kate
Carol Middleton, fot. East News
William
William w Ascot, fot. East News