Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wielka Brytania huczy o tym, co zrobiła publicznie matka księżnej Kate
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2024 10:23

Wielka Brytania huczy o tym, co zrobiła publicznie matka księżnej Kate

Księżna Kate
fot. East News

Po głośnym udziale w uroczystej paradzie z okazji urodzin króla księżna Kate ponownie zaszyła się w pałacowych murach. Podczas publicznych wystąpień zastępują ją najbliżsi. Brytyjczycy mogli po długiej nieobecności zobaczyć jej rodziców. Co zrobiła Carole Middleton?

Księżna Kate regeneruje siły po głośnym powrocie

Na powrót żony księcia Williama poddani czekali miesiącami od kiedy ujawniono informację o jej chorobie. Pomimo leczenia księżna Kate zapowiedziała swój udział podczas Trooping the Colour. Na uroczystej paradzie nikt nie spuszczał z niej wzroku.

Pojawił się nawet cień nadziei, że synowa władcy wraca do zdrowia, a co za tym idzie, będzie częściej występowała publicznie. Niestety prawda okazała się inna. Księżna Walii nadal walczy z nowotworem i nie może uczestniczyć we wszystkich królewskich wydarzeniach. Na szczęście wsparcie okazali jej najbliżsi członkowie rodziny.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu - pisała w ostatnim oświadczeniu.

Prawdziwy dramat chorej Kate rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami Tu nie chodziło o Kate. To dlatego musiała pojawić się na paradzie

Matka księżnej Kate godnie zastąpiła ją na królewskim wydarzeniu

Do tej pory to książę William reprezentował rodzinę królewską, gdy jego żona nie mogła wypełniać obowiązków. Podczas drugiego dnia słynnych wyścigów konnych Royal Ascot fotografowie oprócz niego wśród gości mogli zobaczyć rodziców księżnej Kate.

Carole i Michael Middletonowie nie byli widziani publicznie od zeszłorocznego okresu bożonarodzeniowego. W tak trudnych chwilach okazują córce pełne wsparcie. Gdy zaszła taka potrzeba wzięli pod opiekę małoletnie dzieci Williama i Kate.

Carole i Michael zapewniają wnukom przyjazną, rodzinną atmosferę i są dla Kate oraz jej męża prawdziwą siatką bezpieczeństwa - powiedział w rozmowie z "The Mirror" królewski biograf Duncan Larcombe.

Podczas królewskiego wydarzenia małżeństwo skupiło całą uwagę fotografów i to nie przypadkowo. Ojciec księżnej Kate pokazał się w eleganckim fraku wraz ze sporym cylindrem na głowie. To jednak matka 42-latki zachwyciła tłum. Wszystko ze względu na wybraną kreację. To piękny gest w stronę schorowanej córki.

Wszyscy mówią o matce księżnej Kate. Czym zachwyciła Caroline Middleton?

Dla brytyjskiej bizneswoman udział w Royal Ascot nie był debiutem na królewskim wydarzeniu. Fotografowie nieraz zachwycali się wyglądem matki księżnej Kate podczas publicznych wystąpień. Teraz jednak jej obecność jest szczególnie istotna.

Okazanie córce wsparcia w obliczu tak poważnej choroby jest sygnałem oddania i ogromnej miłości. Dla Carole Middleton wieść o nowotworze również była wielkim ciosem.

Matka jest niewątpliwie dla Kate ogromnym wsparciem, ale sama także będzie potrzebowała nieco otuchy w tym niełatwym czasie - wyznała brytyjskiemu dziennikowi królewska korespondentka, Jane Bond.

Tym razem Brytyjka postanowiła uhonorować córkę w swojej stylizacji. Przed fotografami zaprezentowała się w błękitnej kreacji z kwiatowymi wzorami. Do tego założyła niewielki fascynator. Sukienka już na pierwszy rzut oka przypominała stylizację, w której księżna Kate prezentowała się na tym samym wydarzeniu w 2019 roku. Identyczna długość rękawów i charakterystyczna kokarda przy szyi nie mogły być przypadkiem.

Carole Middleton publicznie pokazała, że stoi murem za córką, która przeżywa bardzo trudne chwile. Takiego wsparcia od bliskich potrzebuje obecnie rodzina królewska.

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate na Royal Ascot, 2019 rok, fot. Instagram
Mama księżnej Kate, fot. East News
Mama księżnej Kate zrobiła piękny gest w stronę córki, fot. East News

Źródło: People, The Mirror