Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prawdziwy dramat chorej Kate rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 17:38

Prawdziwy dramat chorej Kate rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami

księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate nie ma chwili wytchnienia. Żona księcia Williama choruje na nowotwór i jest w trakcie chemioterapii. Z czym się zmaga za zamkniętymi drzwiami pałacu?

Oświadczenie księżnej Kate przed Trooping the Colour,

Kilka miesięcy temu księżna Kate wyznała przed całym światem, że choruje na nowotwór. Żona księcia Williama zrezygnowała z publicznych wystąpień i pełnienia obowiązków wobec korony. Middleton skupiła się całkowicie na powrocie do zdrowia. Jest w trakcie chemioterapii. Wielu wyczekuje jej powrotu, życząc jej powrotu do zdrowia. 

Kilka dni temu księżna Kate wydała nowe oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii podziękowała za wsparcie. 

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla - wyznała. 

Tu nie chodziło o Kate. To dlatego musiała pojawić się na paradzie Przykre, co stało się z Kate po urodzinach króla

Dla księżnej Kate najważniejsze są dzieci

Ostatnie miesiące były niezwykle trudne dla księżnej Kate. Middleton jest w trakcie chemioterapii i miewa lepsze i gorsze dni. Priorytetem dla niej i księcia Williama są dzieci, George, Charlotte i Louis. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii stara jak się, jak może, by dzieci nie odczuły zmiany, jaką wprowadziła jej choroba. 

Jak donosi “New Idea”, Kate gdy tylko jest na siłach, stara się osobiście odprowadzać pociechy do szkół. Największej uwagi wymaga najmłodszy z rodzeństwa. Louis początkowo nie rozumiał, co dzieje się z mamą. 

Jest mały, energiczny i nie rozumie, dlaczego jego dotąd bardzo sprawna i ruchliwa mama jest teraz inna - donosi informator tytułu “New Idea”.

Niedawno księżna Kate ku radości Brytyjczyków pojawiła się u boku męża i dzieci na Trooping the Colour, czyli celebracji urodzin króla Karola III. Na balkonie Pałacu Buckingham można było dostrzec radość dzieci, że Middleton jest z nimi, na czym bardzo jej zależało, szczególnie ze względu na Louisa. 

Księżna Kate stara się robić wszystko, by jej dzieci się nie martwiły i zapewniła je, że wszystko będzie w porządku. 

Obiecała dzieciom, że wszystko będzie dobrze - czytamy w “New Idea”.

Prawdziwy dramat walki z chorobą rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Kate nie może skupić się wyłącznie na sobie i leczeniu. Dzieci są dla niej priorytetem. 

Rodzina królewska na Trooping the Colour

W sobotę 15 czerwca Brytyjczycy mieli powody do radości. Tego dni na wyspach obchodzono urodziny króla, czyli Trooping the Colour, mimo że Karol III przyszedł na świat w listopadzie. Poddani wyczekiwali momentu, gdy rodzina królewska wyjdzie na balkon Pałacu Buckingham, by pozdrowić zebranych. 

Wydarzeniu towarzyszyła jeszcze większa ekscytacja ze względu na obecność księżnej Kate, która pojawiła się pierwszy raz publicznie w tym roku. Middleton zachwyciła w dopasowanym komplecie w białym kolorze z ciemnymi wstawkami. 

Okładka
Okładka “New Idea”
Księżna Kate i książę William z dziećmi, fot. Instagram
Księżna Kate i książę William z dziećmi, fot. Instagram