Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate niespodziewanie znów zabrała głos. Tym razem chodzi o księcia Williama
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.06.2024 14:40

Księżna Kate niespodziewanie znów zabrała głos. Tym razem chodzi o księcia Williama

Kate i William
fot. East News

Księżna Kate niedawno po półrocznej przerwie spowodowanej poważną chorobą wróciła do pełnienia królewskich obowiązków. Teraz małżonka księcia Williama ponownie zabrała głos w mediach społecznościowych. Miała ważny powód.

Księżna Kate o chorobie

W marcu tego roku świat obiegła wiadomość, że księżna Kate choruje na nowotwór. Middleton przekazała tę informację w oświadczeniu, które zostało wyemitowane w stacji telewizyjnej BBC. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii wyznała wówczas, że musi skupić się na chemioterapii i powrocie do zdrowia.

 W zeszłym tygodniu księżna wydała nowe oświadczenie, w którym przekazała podziękowania za okazane wsparcie. Ujawniła również, że miewa lepsze i gorsze dni. 

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla - przekazała. 

Kate na urodzinach króla. To jej pierwsze zdjęcia bez retuszu w trakcie leczenia Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate

Księżna Kate złożyła życzenia mężowi

W piątek 21 czerwca w mediach społecznościowych na profilu książęcej pary pojawił się nowy post. Zdjęcie przedstawia księcia Williama z dziećmi: księciem George'em, księżniczką Charlotte oraz księciem Louis'em. 

Fotografia została uchwycona w momencie, gdy przyszły król Wielkiej Brytanii skacze z wydmy wraz z pociechami i trzymają się za ręce. Na ich twarzach widoczne są szerokie uśmiechy.

Happy birthday Papa, we all love you so much! Cx - podpisano. 

Zdjęcie wykonała księżna Kate. Można zatem przyjąć, że litera “C” na końcu życzeń oznacz właśnie ją (Catherine). 

Rodzina królewska na Trooping the Colour 2024

W minioną sobotę w Wielkiej Brytanii obchodzono Trooping the Colour, czyli urodziny króla. Poddani mieli zatem wiele powodów do radości i nie mogli się doczekać, aż członkowie rodziny królewskiej wyjdą na balkon Pałacu Buckingham, by ich pozdrowić. 

Podczas wydarzenia pojawiła się również księżna Kate. Dla żony księcia Williama było to pierwsze oficjalne wyjście w tym roku i od czasu ogłoszenia choroby. Middleton prezentowała się fantastycznie. Tego dnia postawiła na dopasowany biały komplet ze wstawkami w ciemnym kolorze. Do tego dobrała pasujący kapelusz, a włosy upięła w koka. 

Książę William z dziećmi, fot. Instagram
Książę William z dziećmi, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram