Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna gwiazda "Top model" odebrała obrzydliwą wiadomość. Wszystko pokazała w sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2024 16:05

Ciężarna gwiazda "Top model" odebrała obrzydliwą wiadomość. Wszystko pokazała w sieci

Top Model, Aleksandra Żuraw
Ola Żuraw tuż przed porodem, fot. East News; Instagram

Gwiazda „Top Model” przeszła bardzo wiele. Ola Żuraw straciła już jedną ciążę, teraz spodziewa się drugiego dziecka. Poród za chwilę, a ona otrzymuje takie wiadomości. Nie mieści się w głowie, co przeczytała.

Aleksandra Żuraw z "Top Model": dzieci

Aleksandra Żuraw brała udział w 4. edycji „Top model”. Program TVN przyniósł jej ogromną popularność. Wciąż ma ogromne grono fanów: na Instagramie obserwuje ją ponad 351 tysięcy osób. Obecnie Ola działa z powodzeniem w sieci jako influencerka. Niestety nie wszystko w jej życiu było różowe.

W grudniu 2018 roku Aleksandra została mamą małej Apolonii. Związek z ojcem dziecka nie przetrwał, jednak modelka szybko znalazła nową miłość. We wrześniu 2022 roku poślubiła Kacpra Świątka. To właśnie wtedy musiała zmierzyć się z utratą ciąży. Przyczyną były nieprawidłowości w jej rozwoju: okazała się pozamaciczna.

Kiedy zatem Żuraw znowu udało się zajść w ciążę, bardzo długo wraz z Kacprem zwlekali z poinformowaniem fanów o tym fakcie. Kiedy wreszcie to zrobili, nie obyło się bez niespodzianek. Teraz jednak wydarzyło się coś potwornego, szczegóły poniżej.

Prawie ją zlinczowały. Gwiazda "Top model" w 9. miesiącu ciąży po ataku w sieci musiała wydać oświadczenie Ola Żuraw jest w ciąży. W sieci pojawił się rozczulający film, posypały się gratulacje

Ola Żuraw z "Top Model": ciąża, płeć dziecka

W połowie lipca 2023 roku Ola i jej mąż Kacper ogłosili radosne nowiny. Poinformowali o ciąży za pomocą uroczego nagrania, wykonanego nad malowniczym jeziorem. Widać na nim wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy TVN.

Nie mówiliśmy o ciąży, bo bardzo się baliśmy właśnie w związku z tym, w jakim momencie się okazało, że jest na pokładzie człowiek – ujawniła potem Żuraw w sieci.

Przyszłych rodziców czekała jednak spora niespodzianka. Kiedy lekarz przeprowadzał badanie, by określić płeć dziecka, doszło do pomyłki. Okazało się, że zamiast chłopca spodziewają się córeczki. Poza tym wydarzeniem wszystko jednak rozgrywało się dobrze. Dlaczego zatem Ola pisze teraz o łzach i narzekaniu? Szczegóły poniżej.

Koszmarna wiadomość do Oli Żuraw z "Top Model"

Aleksandra zamieściła dziś na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie widać łzy i zaczerwienioną od płaczu twarz. Uczestniczka „Top Model” napisała:

Prawdziwe życie na końcówce ciąży. Emocje sięgają zenitu, popłakałam sobie, ponarzekałam – wyznała Żuraw.

Niestety chwilę później dostała od pewnego internauty koszmarną wiadomość. Udostępniła ją na Instastories z dopiskiem:

Jak można być tak obrzydliwym człowiekiem? – skomentowała zachowanie „fana”. 

Co napisał?

Przecież twoje dziecko nie żyje. Portale o tym piszą – odezwał się ktoś w sieci, nie tylko niedoinformowany, ale też okrutny.

Redakcja Świata Gwiazd składa wyrazy współczucia.

Aleksandra Żuraw, ciąża, dziecko, wiadomość internauty
Instagram Oli Żuraw, fot. instagram.com/aleksandrazuraw
Aleksandra Żuraw, ciąża, dziecko, wiadomość internauty
Instagram Oli Żuraw, fot. instagram.com/aleksandrazuraw
Aleksandra Żuraw, ciąża, dziecko, wiadomość internauty
Aleksandra Żuraw, fot. Piotr Molecki/East News
Aleksandra Żuraw, ciąża, dziecko, wiadomość internauty
Aleksandra Żuraw, fot. KAPiF
Aleksandra Żuraw, ciąża, dziecko, wiadomość internauty
Aleksandra Żuraw, fot. KAPiF