Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Stockingerów w żałobie. Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Płyną kondolencje
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 23.01.2024 12:11

Rodzina Stockingerów w żałobie. Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Płyną kondolencje

Nie żyje matka Tomasza Stockingera
Tomasz Stockinger w żałobie, fot. KAPiF

Robert Stockinger i jego ojciec Tomasz w żałobie. Nowy prowadzący “Pytania na śniadanie” dopiero zaczął pracę, a tu taka tragedia. Płyną kondolencje od fanów. 

Robert Stockinger nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

Robert Stockinger przez kilkanaście lat był związany z “Dzień Dobry TVN”. O tym, że żegna się z programem, poinformował nagle w social mediach. Obserwatorzy prezentera nie kryli zaskoczenia. 

Do widzenia, TVN. Po 13 latach w firmie i okrągłych 10 w redakcji „Dzień dobry TVN” nadszedł czas rozstania. Trudno opisać wszystko, co tu przeżyłem, ile nauczyłem się w tym czasie i jak wiele zawdzięczam tej stacji. Przyszedłem jako stażysta bez biurka, a odchodzę z doświadczeniem zasiadania w fotelu gospodarza flagowego programu. To była długa i piękna droga. Wychowankiem zostanę na zawsze. Nie żegnam się z ludźmi, bo te przyjaźnie zabieram ze sobą - przekazał.   
 

Szybko okazało się, że awansował na prowadzącego, ale już w innej stacji. Z TVN przeniósł się do TVP, gdzie możemy w duecie z Joanną Górską oglądać go w “Pytaniu na śniadanie”. 

Oto prawdziwe powody odejścia Stockingera z TVN. Ojciec ujawnił, dlaczego przyjął ofertę TVP Robert Stockinger skierowany do Centrum Onkologii. Dodał zdjęcie z kliniki i wyjawił, co mu dolega

Debiut Roberta Stockingera w cieniu tragedii

Zaraz po tym, jak Robert Stockinger ogłosił, że odchodzi z TVN, zadebiutował w “Pytaniu na śniadanie”. Niestety wówczas z rodzinnego domu prezentera napłynęły smutne wieści. Tomasz Stockinger przekazał, że jego matka jest w złym stanie i są przygotowani na najgorsze. 

Mama jest w szpitalu, jest źle i szykuję się na najgorsze. Ale mama ma już 97 lat i trzeba się pogodzić z nieuchronnością pewnych rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy dzień może być ostatnim - mówił w rozmowie z “Faktem” Tomasz Stockinger.
 

Dodał, że zawsze była uśmiechnięta i pełna energii. 

Zawsze była silną i uśmiechniętą kobietą, a dla nas przede wszystkim cudowną, wspaniałą mamą i babcią. To typ osoby ofiarnej, która w 99 procentach żyła dla rodziny, która była dla niej zarówno źródłem trosk i radości. Przez lata była dla nas parasolem ochronnym - opisywał w rozmowie.

Teraz przekazano smutne wieści. 

Nie żyje matka Tomasza Stockingera

Minęło zaledwie kilka dni od wspomnianego wywiadu Tomasza Stockingera i do fanów dotarły najgorsze wieści. Jego matka zmarła. Na stronie “Gazety Wyborczej” pojawił się nekrolog skierowany do jej rodziny. 

Panu Tomaszowi Stockingerowi słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci mamy, składają realizatorzy serialu "Klan". Myślami i sercem jesteśmy z Tobą i Twoją Rodziną"  - napisano. 

Barbara Barska była przedwojenną piosenkarką. Karierę łączyła z udanym życiem rodzinnym. Poślubiła Aktora i Piosenkarza, Andrzeja Stockingera. Doczekali się dwojga dzieci: Tomasza i Katarzyny. Barbara Barska miała 97 lat.

Robert Stockinger i Tomasz Stockinger, fot. KAPiF
Robert Stockinger i Tomasz Stockinger, fot. KAPiF
Robert Stockinger i Tomasz Stockinger, fot. KAPiF
Robert Stockinger i Tomasz Stockinger, fot. KAPiF