Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna Sandra Kubicka na okładce magazynu. Odsłoniła krągłości. Wygląda jak milion dolarów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2024 11:44

Ciężarna Sandra Kubicka na okładce magazynu. Odsłoniła krągłości. Wygląda jak milion dolarów

Sandra Kubicka
fot.: KAPiF

Ciężarna Sandra Kubicka zdobi okładkę nowego wydania magazynu “Glamour”. Modelka i przyszła mama postanowiła odsłonić brzuszek. Już wkrótce na świat przyjdzie jej upragnione dziecko.

Sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona

Pierwsze informacje na temat relacji Barona i Sandry Kubickiej pojawiły się w mediach jesienią 2021 r. Nikt nie spodziewał się wówczas, że modelce uda się na dłużej zatrzymać przy sobie jednego z naczelnych uwodzicieli polskiego show-biznesu.

Gwiazdor Afromental, którego w przeszłości wiązano m.in. z Julią Wieniawą, czy Blanką Lipińską, zakochał się w swojej obecnej partnerce na zabój. Do tego stopnia, że para stanęła ostatecznie na ślubnym kobiercu.

Kilka dni temu media obiegła informacja o sekretnym ślubie Sandry Kubickiej i Barona. Ceremonia miała charakter cywilny i odbyła się 6 kwietnia. Jak wyjawiła portalowi Shownews.pl, całość kosztowała młode małżeństwo jedynie 80 zł.

Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować Sandra Kubicka ujawniła kulisy "cichego ślubu" z Baronem. Zdradziła, jak udało im się przechytrzyć paparazzi

Sandra Kubicka w oczekiwaniu na dziecko

Sandra Kubicka była oczarowana spontanicznością decyzji o ślubie. Jak wyznała, wielu znajomych dowiedziało się o wszystkim już po ceremonii, jednak nikt nie chował urazy do modelki.

Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo, cytuję: „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić”. Już za dobrze nas znają - opowiadała gwiazda.

Teraz przed małżeństwem kolejne wyjątkowe wydarzenie, być może nawet ważniejsze niż sam ślub. Wkrótce na świat przyjdzie wyczekane dziecko pary. Fani są niezwykle podekscytowani.

Ciężarna Sandra Kubicka na okładce

Sandra Kubicka na bieżąco relacjonuje proces ciąży na swoim Instagramie. Jej fani mogą dzięki temu dowiadywać się niemal na co dzień o cieniach i blaskach tzw. stanu błogosławionego.

Teraz gwiazdę możemy podziwiać również na okładce nowego wydania magazynu “Glamour”. Modelka udzieliła wywiadu do majowego numeru, w którym znajdziemy również zachwycającą sesję zdjęciową.

Dzisiaj czuję się bardziej kobieco, mam poczucie spełnienia - wyznaje ukochana Barona w zapowiedzi rozmowy dostępnej w kolejnym “Glamour”.

Sandra Kubicka na okładce Glamour
Sandra Kubicka na okładce Glamour, fot. Instagram
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka, fot. KAPiF
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka, fot. KAPiF
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka, fot. KAPiF