Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już wiadomo, co stało się z ukochanym psem Kipiel-Sztuki. To musiało złamać jej serce
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.06.2024 23:14

Już wiadomo, co stało się z ukochanym psem Kipiel-Sztuki. To musiało złamać jej serce

Już wiadomo, co stało się z ukochanym psem Kipiel-Sztuki. To musiał być dla niej koszmar
fot. KAPiF

Fani Marzeny Kipiel-Sztuki są w żałobie. Gwiazda “Kiepskich” zmarła 9 czerwca. Wielu zastanawia się, co stało się z jej ukochanym psem. Wreszcie poznaliśmy odpowiedź.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła. Aktorka znana z roli Halinki w serialu “Świat według Kiepskich” odeszła w niedzielę 9 czerwca. Informację o jej śmierci przekazała Renata Pałys, która przez wiele lat współpracowała z nią przy popularnym serialu Polsatu. 

Serialowa Paździochowa opublikowała na swoich mediach społecznościowych krótką wiadomość oznajmiającą, że Kipiel-Sztuka zmarła po długiej walce z poważną chorobą.

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka – napisała Pałys. 

Aktorka zmarła w wieku 58 lat.

Skłócona siostra o ostatnich chwilach Kipiel-Sztuki. Nikt nie ujawnił aż takich szczegółów Najbliższa rodzina nie pochowa Marzeny Kipiel-Sztuki. Wszystko już zaplanowane

Co się stało z psem Marzeny Kipiel-Sztuki?

W ostatnich latach życia najbliższym towarzyszem Marzeny Kipiel-Sztuki był mops o imieniu Gienek. Traktowała go jak członka rodziny. W jednym z wywiadów powiedziała, że zwierzę jest lepsze niż niejeden mężczyzna. Nawet wzięła z nim udział w sesji zdjęciowej do jednego z magazynów.

To chrapanie jest jak u jakiegoś dziadygi spod śmietnika. Wolę zresztą mieć chrapiącego psa niż durnego faceta. Większość fajnych facetów jest jak telefony komórkowe: albo zajęci, albo poza zasięgiem. Ja na razie mam Gienka – mówiła aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Fakt".

Wszystkich ciekawi, co stało się z pieskiem po śmierci Marzeny. Renata Pałys w rozmowie z dziennikarzami Plotka ujawniła prawdę na ten temat. Okazuje się, że zwierzak już dawno znalazł kochający dom. Marzena zadbała o jego przyszłość na krótko przed swoją śmiercią.

On ma opiekę. Tu mogę uspokoić. Nie wiem, kto się nim teraz zajmuje, ale Marzena oddała tego psa już na początku roku w zaufane sobie miejsce – powiedziała w wywiadzie Pałys.

Z kolei znajoma aktorki, Aldona Wleklak, w rozmowie ze zlotascena.pl dodała, że rozstanie z ukochanym zwierzakiem nie było dla niej łatwą decyzją. W końcu czworonóg był jej jedynym przyjacielem, z którym spędzała każdy dzień.

Ona kochała tego psa nad życie. Wiedziała przed śmiercią, że musi uporządkować wszystkie sprawy, a zadbanie o przyszłość pupila było dla niej jedną z najważniejszych. Z bólem serca przekazała go komuś innemu, chociaż wiedziała, że lepiej nie mógł trafić. 

Marzena Kipiel-Sztuka zaplanowała również szczegółowo swój pogrzeb.

Wyjątkowe życzenie Kipiel-Sztuki dotyczące pogrzebu

W poniedziałek ujawniono szczegóły dotyczące ceremonii pogrzebowej Marzeny Kipiel-Sztuki. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 13 czerwca, o godzinie 13:15 w Kaplicy Cmentarnej przy ulicy Wrocławskiej w Legnicy. Podczas tego wydarzenia planowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz Wałbrzyskiego Hospicjum, gdzie artystka spędziła swoje ostatnie dni. 

Marzena Kipiel-Sztuka wyraziła również szczególne życzenie dotyczące swojego pochówku. Zgodnie z jej wolą, rodzina prosi o przyniesienie kolorowych kwiatów zamiast tradycyjnych wieńców. Apeluje się również do uczestników, aby ubrali się w kolorowe, a nie czarne ubrania.

Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF