Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najbliższa rodzina nie pochowa Marzeny Kipiel-Sztuki. Wszystko już zaplanowane
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 10.06.2024 14:02

Najbliższa rodzina nie pochowa Marzeny Kipiel-Sztuki. Wszystko już zaplanowane

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Rodzina nie pochowa aktorki. Wiadomo, kto zajmie się pogrzebem. Wszystko sama zaplanowała. 

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca. Jako pierwsza o śmierci artystki poinformowała jej przyjaciółka Renata Pałys. Aktorki grały razem w serialu “Świat według Kiepskich", a ich relacja przeniosła się również na grunt prywatny. To właśnie przyjaciółka była przy niej do ostatnich chwil.

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - napisała.
 

Świat show-biznesu pogrążył się w żałobie. Nieustannie spływają kolejne kondolencje. Aktorkę pożegnali już koledzy z planu. Padło wiele wzruszających słów. Padają też pierwsze informacje związane z pogrzebem. 

Marzena Kipiel-Sztuka przebywała w ośrodku psychiatrycznym Rodzona siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę. Padły przykre słowa

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki

Specjalnie dla Świata Gwiazd Renata Pałys zdradziła, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena będzie pochowana w Legnicy, w swoim rodzinnym mieście, z którym czuła się bardzo związana. We wtorek będzie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb – mówi nam Renata Pałys, serialowa Paździochowa. 

Aktorki przyjaźniły się także prywatnie. 

Tu nie ma co komentować, informacja jest, jaka jest – mówi nam załamanym głosem Renata Pałys. 

Wiadomo także, że aktorki nie pochowa jej rodzina. Wiadomo, że miała siostrę, z którą nie miała dobrych relacji. Renata Pałys przekazała, że pogrzebem gwiazdy, który już wcześniej zaplanowały zajmie się “aktorska rodzina”. Wszystko ma zostać przekazane w oficjalnym komunikacie.

Z Marzeną żeśmy rozmawiały, jak ma wyglądać jej pogrzeb. Wszystko zostanie ujęte w oficjalnym komunikacie - przekazała z Jastrząb Post.

Siostra pożegnała Marzenę Kipiel-Sztukę

Po informacji o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki sieć zalała lawina kondolencji. W smutnych słowach pożegnała ją rodzona siostra. Panie nie miały ze sobą dobrych relacji, o czym wspomniała w pożegnalnym wpisie. 

Zmarła dziś moja siostra.… Marzena Kipiel Sztuka serialowa Halinka Kiepska
Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra. Jak byłam mała, zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu, kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła, że mnie nienawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli, żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra,  inteligentna,  uparta...
Kocham Ciebie Marzis - napisała Dorota Kipiel. 

Siostra gwiazdy serialu “Świat według Kiepskich” zamieściła też ich wspólne zdjęcie.

Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiFMarzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF