Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Czy zdążą przed ślubem? Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają jeszcze jeden, poważny cel

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w ciągu kilku miesięcy stali się najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Media donoszą, że para szykuje się do poważnych zmian w ich życiu. Już niedługo mają wspólnie zamieszkać.

Gwiazda TVP po rozwodzie z wieloletnim partnerem znalazła nowe lokum w Warszawie. Okazuje się jednak, że już niedługo będzie miała przed sobą kolejną przeprowadzkę. Wraz z nowym partnerem chce stworzyć wspólne lokum zarówno dla swojej, jak i jego rodziny.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski planują przeprowadzkę

Media starannie obserwują poczynania prezenterów "Pytania na śniadanie", którzy w październiku ubiegłego roku ujawnili swój związek. Od tego czasu pojawiało się mnóstwo doniesień o ekspresowych postępach ich relacji.

Mowa była o pierścionku zaręczynowym , przygotowaniach do ślubu, a obecnie "Super Express" zawiadamia, że duet ma ponoć szukać wspólnego mieszkania. Z powodu zawodowych obowiązków i szkolnej edukacji dzieci Kasi Cichopek, w grę ma wchodzić dom w pobliżu jej byłego partnera.

Po zakończonym małżeństwie wraz z Marcinem Hakielem na przemian zajmuje się nastoletnim Adamem i Heleną. Jak relacjonuje informator tabloidu, dzieci miały z entuzjazmem przyjąć informacje o wspólnym mieszkaniu z nowym partnerem mamy.

Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną. Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem — przekazano.

Z parą zamieszka również mama Macieja Kurzajewskiego

Do tej pory pani Teresa znajdowała się pod opieką syna w jego domu w Starej Miłosnej . Od czasu do czasu w mediach społecznościowych można było zauważyć jakie relacje mają między sobą bliscy prezentera. Po przeprowadzce seniorka ma przenieść się wraz z parą do wspólnego domu.

Jak podaje "Super Express" Kasia Cichopek świetnie dogaduje się z mamą nowego partnera. Taka zmiana nie będzie dla niej wyzwaniem, tym bardziej że stan zdrowia kobiety wymaga stałej opieki nad nią.

Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnukizdradził informator.

Kasia Cichopek w mediach społecznościowych chętnie pokazywała wnętrza nowego domu. Być może po przeprowadzce wraz z bliskimi stworzy kolejne inspiracje, którymi podzieli się z internautami.

Zobacz zdjęcia:

maciej kurzajewski katarzyna cichopek
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek / KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Stan Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Karolina Wajda komentuje doniesienia o stanie zdrowia matki
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]