Danuta Martyniuk z mężem Żródło: YouTube.com/ Disco Polo Lajf

Metamorfoza Danuty Martyniuk

16 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na przestrzeni lat Danuta Martyniuk zmieniła się wręcz nie do poznania. Kobieta, która od 3 dekad trwa u boku króla disco polo, nosiła niegdyś długie włosy i przylegające do ciała, czarne stroje. Właśnie tak zaprezentowała się w jednym z teledysków do piosenki zespołu “Akcent”, zrealizowanym na początku nowego milenium.

  • 20 lat temu Danuta Martyniuk wystąpiła w teledysku do piosenki “Gwiazda”
  • Dzięki temu możemy przekonać się, jak przez lata zmienił się jej styl
  • Dziś żona Zenona Martyniuka stawia na marki światowej sławy

Danuta Martyniuk obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych życiowych partnerek postaci polskiego show-biznesu. Zawdzięcza to ponad 30-letniemu związkowi z Zenonem Martyniukiem, frontmanem formacji “Akcent”. Pani Martyniukowa do dziś stanowi jedną z największych twórczych inspiracji muzyka - na swoim koncie ma również występ w klipie do piosenki “Gwiazda”, dzięki czemu możemy przekonać się, jak wyglądała dwie dekady temu.

Wizerunek Danuty Martyniuk sprzed 20 lat

W 2001 roku Danuta Martyniuk zgodziła się wystąpić w teledysku do piosenki “Gwiazda” zespołu “Akcent”. Wcieliła się wówczas w główną (i jedyną) postać kobiecą przedstawioną w klipie. Jest on dostępny do obejrzenia na YouTube na kanale Disco Polo Lajf i właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie wyróżniające artykułu.

Widok Danuty Martyniuk sprzed lat niejednego może nieźle zdziwić. Dwadzieścia lat temu żona króla disco polo zachwycała prostymi czarnymi włosami sięgającymi do łopatek. Na twarzy Danuty Martyniuk widniał wyraźnie widoczny, lecz nie krzykliwy makijaż.

Uwagę zwraca również strój Danuty Martyniuk - małżonka Zenka założyła przylegający do ciała, czarny strój, który podkreślał jej zgrabną figurę. Kończąca się na udach sukienka odsłaniała długie nogi Danuty Martyniuk. Całość stylizacji uzupełniały błyszczące dodatki - między innymi bransoletka oraz naszyjnik.

Znana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiZnana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiCzytaj dalej

Dla porównania warto przypomnieć, jak Danuta Martyniuk nosi się dzisiaj. Co należy zaznaczyć, nieliczne publiczne wystąpienia żony u boku króla disco polo zwykle wzbudzają duże zainteresowanie ze strony mediów, za co odpowiadają właśnie stylizacje Danuty Martyniuk.

Małżonka frontmana zespołu “Akcent” stawia na eleganckie stroje urozmaicone błyskotkami. Dobrym przykładem jest w tym przypadku kreacja Danuty Martyniuk z lutego 2020 roku, gdy wspierała wybranka podczas premiery filmu opowiadającego o życiu wykonawcy “Zenek”. Danuta Martyniuk włożyła sięgającą kolan sukienkę z długimi rękawami wykonaną z lekko mieniącego się, rozłożystego materiału. Do tego dopasowała długie czarne kozaki.

Moda to jej konik

Danuta Martyniuk nie ukrywa, że przebieranie w najnowszych trendach to jej konik. Żona króla disco polo stawia na luksusowe marki światowej sławy. Nie kryje zamiłowania do takich producentów ubrań jak Louis Vuitton czy Coco Chanel.

-Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie. Moje ulubione buty robi Christian Louboutin - podkreśla Danuta Martyniuk.

Jednocześnie żona króla disco polo twierdzi, że w polskie sklepy oferujące produkty wyżej wspomnianych marek nie są odpowiednio zaopatrzone. Wizyta w warszawskim “Vitkacu” mocno ją rozczarowała.

- Ubolewam, że polskie butiki są słabo wyposażone w te marki. Byłam raz w Vitkacu w Warszawie, ale się rozczarowałam asortymentem. Daleko mu do światowego - mówiła żona Zenona Martyniuka.

Danuta Martyniuk 1

Źródło: teledysk do piosenki "Gwiazda" zespołu "Akcent"; screen youtube.com/Polo TV

Danuta Martyniuk 1

Źródło: eastnews & TRICOLORS

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia, WP

Następny artykuł