Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut "zaatakowany" przez fanów Dody, tego już mu nie odpuszczą. "Fajnie się wylansować"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.07.2023 10:25

Dariusz Pachut "zaatakowany" przez fanów Dody, tego już mu nie odpuszczą. "Fajnie się wylansować"

Dariusz Pachut / Doda
Fani Dody atakują Dariusza Pachuta, fot. KAPiF

To miała być wielka miłość. Jeszcze niedawno Doda publikowała promienne, szczęśliwe zdjęcia z Dariuszem Pachutem. Teraz płacze na wyjeździe z przyjaciółką, a jej fani wzięli sprawy w swoje ręce. Atakują podróżnika, a jego reakcja sama na to wszystko daje wiele do myślenia.

Czy Doda i Dariusz Pachut się rozstali? W sieci wrze od doniesień

Plotki na temat rozstania Rabczewskiej i Pachuta pojawiły się niedawno. Para przestała publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale to nie wszystko. Dziennikarze zauważyli, że para przestała obserwować się na Instagramie, zniknęło też wiele wspólnych fotografii.

Na Instagramie Rabczewskiej trudno dostrzec choćby ślad po relacji z Dariuszem. W jego mediach ostatnie wspólne zdjęcie pochodzi z 17 marca. Podróżnik pisze pod nim o przyjaźni i wspólnocie dusz. Sama zainteresowana, z reguły przecież bardzo wylewna, nie komentuje sprawy, a zapytywana przez dziennikarzy, w elegancki sposób każe im pilnować własnego nosa. Prawdziwa „bomba” wybuchła jednak wczoraj.

Dariusz Pachut / Doda
Dariusz Pachut i Doda, fot. KAPiF
Dariusz Pachut / Doda
Dariusz Pachut i Doda, fot. KAPiF
To miał być rutynowy zabieg, ale Jan Kulczyk nie wrócił już do Polski. Wielu do dziś wierzy, że... wciąż żyje

Doda rozpłakała się w podróży. Wszystko przez zakochaną parę

Rabczewska zamieściła w mediach społecznościowych kilka kadrów z egzotycznej wyprawy. Fani zwrócili uwagę na post, w którym przyznaje, że przez ostatnie dwa tygodnie schudła aż 5 kilogramów, co nie było dla niej powodem do dumy. Czy przyczyną mógł być stres?

Jeszcze większe wrażenie zrobiło nagranie, na którym piosenkarka obserwuje przypadkową parę i jej zaręczyny. Widzimy wokalistkę zalaną łzami, czerwoną od płaczu i niezdolną do wykrztuszenia słowa. Krzywi się tylko z bólem, kiedy jej przyjaciółka pyta, czy tamte osoby będą w przyszłości szczęśliwe. Internauci, widząc takie kadry, popadli w oburzenie. To, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie.

Mężczyzna przebywał ostatnio na górskiej wyprawie z dziećmi. Wczoraj opublikował film, na którym pochwalił się wejściem na szczyt pomimo niedawnego urazu nogi. W komentarzach nie brakuje jego fanów, jednak jeszcze więcej jest wściekłych fanów Dody. A jak zareagował sam Dariusz?

Doda
Doda płacze na widok zaręczyn, fot. instagram.com/olivia_funky_
Dariusz Pachut / Doda
Dariusz Pachut, fot. KAPiF

Dariusz Pachut reaguje na ataki internautów. To budzi zdziwienie

  • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować.
  • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie.
  • I kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info.
  • A Doda cierpi!
  • Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.

Sam Pachut bardzo pieczołowicie omija tego typu komentarze, nie odnosząc się do żadnego z nich. Z humorem komentuje za to inne, dotyczące jego wyprawy i wspinaczki. Wyraźnie więc postanowił zdystansować się do sprawy. Co myślicie o takiej strategii?

Dariusz Pachut / Doda
Dariusz Pachut, fot. KAPiF