Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Lis ma połamane ręce i pęknięte żebro. Wyjawiła kulisy wypadku, do tragedii doszło przez... stylizację
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.07.2023 08:39

Hanna Lis ma połamane ręce i pęknięte żebro. Wyjawiła kulisy wypadku, do tragedii doszło przez... stylizację

Hanna Lis wyjawiła kulisy wypadku, fot. KAPiF
Hanna Lis wyjawiła kulisy wypadku, fot. KAPiF

Hanna Lis mocno ucierpiała w wyniku wypadku, który miał miejsce tuż obok jej samochodu. Gwiazda wyjawiła, jak doszło do zdarzenia, w wyniku którego połamała ręce i nabawiła się pękniętego żebra.

Hanna Lis zaniepokoiła fanów

Hanna Lis bardzo zaniepokoiła swoich fanów, gdy obwieściła, że zamierza zrobić sobie przerwę od działalności w mediach społecznościowych. Wszystko przez wypadek, do którego doszło kilka dni temu.

Dziennikarka poinformowała, że ma połamane ręce oraz pęknięte żebro. Nabawiła się także urazu kolana. W nowym poście podziękowała swoim wielbicielom za wsparcie i podzieliła się z nimi opisem niefortunnego zdarzenia.

Doda wybuchnęła płaczem na widok zaręczyn. Nagranie właśnie trafiło do sieci. "Mój kochany się rozkleił"

Hanna Lis opowiada o wypadku

Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto - rozpoczęła ironicznie swoją historię Hanna Lis.

Jak się okazało, do wypadku doszło przez niefartowny dobór stroju. W dniu incydentu dziennikarka miała na sobie zbyt długie i zbyt szerokie spodnie. W drodze do samochodu nadepnęła na jedną z nogawek i przewróciła się.

Hanna Lis uspokaja swoich miłośników

Hanna Lis podziękowała swoim fanom za liczne wyrazy troski. Zamieściła również kolejny film z serii nagrań kulinarnych, które tak uwielbiają jej wielbiciele. Zarejestrowane zostało ono jeszcze przed wypadkiem.

Uchroniłam głowę, ale obie ręce mam w temblakach - coś za coś. Jestem trochę połamana, ale daję radę, słowo - orzekła popularna dziennikarka.

Zobacz zdjęcia:

Hanna Lis 1.png
Hanna Lis opowiedziała o wypadku, fot. KAPiF
Hanna Lis 2.png
Hanna Lis nabawiła się poważnych obrażeń, fot. KAPiF