Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda podczas koncertu pokazała prawie całe pośladki! Na odpowiedź Sablewskiej nie trzeba było długo czekać
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 09.10.2023 14:43

Doda podczas koncertu pokazała prawie całe pośladki! Na odpowiedź Sablewskiej nie trzeba było długo czekać

Fot. KAPiF, Doda pokazała pośladki
Fot. KAPiF, Doda pokazała pośladki

Doda podczas ostatniego koncertu wystąpiła w stylizacji, która odsłaniała naprawdę wiele. Dla piosenkarki jest to typowy strój. Gwiazda chętnie prezentuje swoje wyrzeźbione ciało. Chwilę później na instagramowym profilu Sablewskiej pojawiła się fotografia, na której stylistka obnaża dolną partię ciała. Która lepiej wypadła?

Maja Sablewska pozazdrościła Dodzie?

Podczas koncertu “Roztańczony Narodowy” można było podziwiać Dodę w kusym komplecie wykonanym z jeansu. Wokalistka słynie ze stylizacji, które odsłaniają sporo ciała. Tym razem jedna z gwiazd postanowiła zrobić jej konkurencję. Co ciekawe, to ona kiedyś miała konflikt z Rabczewską.

Prawdopodobnie topór wojenny nie został jeszcze zakopany. Maja Sablewska chwilę później na swoim profilu na Instagramie postanowiła upublicznić fotki z sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała naprawdę sporo ciała.

Doda wypuściła bombę o Mai Sablewskiej po latach konfliktu! "Ja to robię dla siebie i dla swojego komfortu psychicznego"

Maja Sablewska pokazała pośladki!

Maja Sablewska bardzo dba o swoją prezencję. Wiele osób twierdzi nawet, że stylistka ma najlepsze nogi w polskim show-biznesie. Teraz widać, że kobieta zapragnęła powalczyć z Dodą również o tytuł najjędrniejszych pośladków. Sami zobaczcie, jak Rabczewska prezentowała się podczas ostatniego koncertu w ramach “Aquaria Tour”.

FOTOGRAFIA62.jpg
Doda na Aquaria Tour, fot. Polsat
FOTOGRAFIA141.jpg
Doda na Aquaria Tour, fot. Polsat

Trzeba przyznać, że Rabczewska ma sporą konkurencję. Szczupła sylwetka i umięśnione dolne partie ciała rzucają się w oczy na zdjęciu zamieszczonym ostatnio na Instagramie stylistki i byłej menedżerki piosenkarki.

Która gwiazda wypadła lepiej: Doda czy Sablewska?

Doda postawiła na kusy strój, w którym w zasadzie więcej było odsłoniętego ciała, niż tego zakrytego. Z kolei Maja Sablewska wybrała coś bardziej eleganckiego. Zdecydowała się na oversizową marynarkę, czarne body, podkolanówki i szpilki.

Spod górnej warstwy ubrania figlarnie wystają pośladki Mai. Stylistka prezentuje je zarówno z boku, jak i z tyłu.

Która wygląda lepiej w takim odważnym stroju?