Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda subtelnie wbija szpilę Sanah. Tak podsumowała jej popisy na koncercie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.08.2023 12:21

Doda subtelnie wbija szpilę Sanah. Tak podsumowała jej popisy na koncercie

Doda złośliwie wypowiada się o Sanah? Fot. KAPiF
Doda złośliwie wypowiada się o Sanah? Fot. KAPiF

Chorzowski koncert Sanah zrobił na fanach ogromne wrażenie. Sieć zalewa masa nagrań i zdjęć z niezwykłego stadionowego występu. Podobnych odczuć nie ma jednak Doda, która w kąśliwy sposób postanowiła wypowiedzieć się na temat młodej wokalistki.

Doda ustępuje z tronu?

Doda od lat znana jest z budzących wielkie emocje koncertów, na których pokazuje się w różnych kreacjach i przy zaskakującej scenografii. Kilka dni temu jej niezagrożona dotąd pozycja kreatorki najlepszych show w Polsce, została jednak zachwiana.

Wszystko za sprawą Sanah, która zagrała w Chorzowie swój pierwszy występ z trasy koncertowej “Uczta nad ucztami”. Wypełniony po brzegi Stadion Śląski wprost kipiał z gorąca, gdy dziesiątki tysięcy gardeł śpiewały piosenki artystki, słowo po słowie.

Doda (1).png
Doda zdetronizowana przez Sanah? Fot. KAPiF
Dawida Kwiatkowskiego z kimś takim u boku nie spodziewał się nikt. Jego fanki oszaleją, gdy tylko to zobaczą!

Koncert Sanah w Chorowie

Występ Sanah chwalony był nie tylko pod względem niezwykłych umiejętności wokalnych i charyzmy samej artystki, ale również pod kątem scenografii i choreografii. W pewnym momencie koncertu piosenkarka wzniosła się znad ziemi i “lewitowała” tuż nad sceną.

Zachwyceni fani byli pod ogromnym wrażeniem, sięgnęli więc po telefony nagrywając i fotografując “lot” gwiazdy. Dokumentacja występu szybko trafiła do sieci, gdzie zaroiło się od słów podziwu. Okazuje się jednak, że nie wszyscy podzielali entuzjazm wielbicieli Sanah. Oczarowana nie była zdecydowanie Doda.

Sanah (1).png
Sanah oczarowała swoim chorzowskim występem, fot. KAPiF

Doda o koncercie Sanah w Chorzowie

Po tym, jak w sieci nie brakuje zachwytów dotyczących koncertu Sanah głos postanowiła zabrać królowa niezwykłych występów, czyli Doda. Ona nie popadła w podobnie uwielbienie, co rzesze fanów. 

Wszyscy ekscytują się, że Sanah latała na koncercie. Tymczasem Doda w 2019… - napisała wokalistka publikując nagranie przedstawiające ją samą unoszącą się nad sceną przed czterema laty podczas wykonywania utworu “Niech żyje bal”.

Może był to tylko niewinny prztyczek w nos? Napiszcie koniecznie, co sądzicie o całym zamieszaniu! W końcu trzeba przyznać, że to Doda jako pierwsza “latała” na swoim koncercie i to już kilka lat temu. 

Doda o Sanah (1).png
Doda komentuje występ Sanah, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda o Sanah (2).png
Doda komentuje występ Sanah, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda (2).png
Doda, fot. KAPiF
Sanah (2).png
Sanah, fot. KAPiF