Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan właśnie przeszła zabieg, teraz zmieni się całe jej życie! Czekała na to długie lata
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.08.2023 21:20

Barbara Kurdej-Szatan właśnie przeszła zabieg, teraz zmieni się całe jej życie! Czekała na to długie lata

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan przeszła zabieg, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan dopiero teraz ujawniła, że przez lata zmagała się z poważnym problemem, który nie tylko utrudniał jej pracę, ale i zwykłe, codzienne funkcjonowanie. Aby wreszcie z tym skończyć, poddała się skomplikowanemu zabiegowi. Zdradziła, jakie są jego efekty.
 

Barbara Kurdej-Szatan przeszła skomplikowany zabieg

Barbara Kurdej-Szatan rozpoczynała karierę w programie „ X Factor”, ale jej kariera aktorska zaczęła się dużo wcześniej. W 2009 roku ukończyła krakowską PWST na wydziale wokalno-estradowym. Szybko zaczęła też robić karierę w serialach i filmach oraz teatrze.

Tylko w ostatnich latach można ją było zobaczyć w produkcjach „Pech to nie grzech”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Mecenas Porada” i „W rytmie serca”. Jej kariery nie zatrzymał nawet kryzys wizerunkowy i zwolnienie z „M jak miłość”. Okazuje się jednak, że jej praca w tej branży była bardzo utrudniona przez pewną wadę, którą zdecydowała się usunąć. Poniżej szczegóły.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPiF
Dawida Kwiatkowskiego z kimś takim u boku nie spodziewał się nikt. Jego fanki oszaleją, gdy tylko to zobaczą!

Barbara Kurdej-Szatan jest już po zabiegu

Mało kto wiedział, że Kurdej-Szatan miała poważną wadę wzroku. W pracy nosiła soczewki, co nie zawsze się sprawdzało, a poza tym utrudniało pracę charakteryzatorom. Teraz wreszcie poddała się laserowej korekcji wzroku, a cały proces opisała ze szczegółami na Instagramie. Wyznała też, jak ogromna jest to dla niej ulga.

Okulary zaczęłam nosić w liceum, a od studiów, czyli prawie od 20 lat nosiłam soczewki. Często było to kłopotliwe, przeszkadzało w mojej pracy, rano budziłam się z zamazanym obrazem, co mnie niesamowicie denerwowało, dlatego nosiłam te soczewki od wstania aż do pójścia spać, czasem zapominając zdjąć. Tyle lat. Aż do teraz! – pisze podekscytowana aktorka.

Szczegóły, jakie ujawniła, są bardzo zaskakujące. Dają też nadzieję tym osobom, które boją się tego rodzaju zabiegów.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła laserową korekcję wzroku

Basia nagrała film, na którym wyznała, że sam zabieg trwał około 10 minut, jednak wcześniej musiała poddać się wielu szczegółowym badaniom i wypełnić mnóstwo dokumentów. W trakcie dostała kropelki znieczulające, więc nie doznała żadnego bólu. Trzy dni po zabiegu poinformowała, jak się czuje.

Mój komfort życia zmienił się o 180 stopni. Jestem kilka dni po zabiegu laserowej korekcji wzroku […] Zajęła się mną genialna Dr Katarzyna Skonieczna, dziękuję. Czuję się bardzo dobrze, widzę świetnie. Nie ma się czego bać – ogłosiła Kurdej-Szatan z uśmiechem.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. KAPiF