Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2023 09:38

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez

Doda
Fot. KAPiF

Trwa Polsat SuperHit Festiwal, a Doda pełniła na nim niełatwe, całkiem nowe dla niej zadanie. Nie tylko występowała na scenie, ale i współprowadziła wydarzenie. Już po wszystkim dostała wiadomość od mamy, którą przeczytała z wielkim przejęciem.

Rabczewska nigdy nie ukrywała, że jest bardzo blisko ze swoimi rodzicami. Często mówi o nich w wywiadach. Nic dziwnego, że jej rodzicielka czujnie obserwowała postępy swojej córki. Jak oceniła jej debiut konferansjerski? Słowa są niezwykle poruszające.

Doda współprowadziła Polsat SuperHit Festiwal

Piosenkarka ma ogromny dorobek artystyczny. Robienie prawdziwego show na scenie to dla niej nie pierwszyzna. Prowadzenie tak dużego festiwalu to jednak coś całkiem innego, choć też wymaga dyscypliny i odpowiedniej charyzmy. Nie obyło się bez wpadek, co zresztą przyznała sama Rabczewska.

Mimo to w wywiadzie, jakiego udzieliła później portalowi Pomponik, tryskała dobrym humorem. Z uśmiechem żartowała na temat tego, co działo się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Oczywiście niektóre rzeczy zrobiła po swojemu.

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

Doda o prowadzeniu festiwalu w Sopocie: „Powiedziałam to odwrotnie”

W rozmowie z serwisem Rabczewska przyznała, że odrobinę improwizowała podczas prowadzenia festiwalu i niektóre słowa zwyczajnie poprzekręcała. „Wszystko i tak powiedziałam swoimi słowami. Wiedziałam, co mam mówić, i tak powiedziałam to wszystko odwrotnie, ale w kontekście” powiedziała szczerze.

To jednak nie wszystko. Zdarzyła się jej także wpadka techniczna. Dynamiczna piosenkarka miała niewielką przygodę, na szczęście bez bolesnych skutków: „Raz spadłam z chodnika, wprost w ramiona fanki” dodała ze śmiechem. A jak całość oceniła jej mama?

Dorota Rabczewska przeczytała SMS-a od mamy

Mama Rabczewskiej jest jej największą fanką. Wokalistka oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że kochająca rodzicielka nie jest zbyt zdystansowana w ocenie, więc przed przeczytaniem wiadomości zażartowała: „Oczywiście to wszystko bardzo obiektywne”.

Byłaś boska, wspaniała, rewelacyjna!!! No po prostu cudo. Gratulacje, świetnie prowadziłaś. Brawo, brawo, brawo – przeczytała piosenkarka z wielkim przejęciem w głosie.

Zgadzacie się z mamą Dody?

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik

Tagi: Doda