Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS/East News

Doda zorganizowała spotkanie promocyjne „Dziewczyn z Dubaju”. Na liście gości nie zabrakło mamy artystki

14 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Premiera „Dziewczyn z Dubaju” zbliża się wielkimi krokami. Doda i Maria Sadowska zadbały o to, by część ekipy mogła zobaczyć film wcześniej. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę. Nie zabrakło na nim Wandy Rabczewskiej. Po seansie mama znanej wokalistki dała znać, co sądzi na temat filmu.

  • W minioną niedzielę odbyło się spotkanie promocyjne „Dziewczyn z Dubaju”

  • Podczas wydarzenia część ekipy miała możliwość zobaczyć film

  • Doda zrelacjonowała przebieg imprezy w swoich social mediach

  • „Jestem pod wrażeniem” – mówiła po seansie Wanda Rabczewska, gratulując córce

Doda od dłuższego czasu pracuje nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” – zekranizowaną i dość kontrowersyjną historią, którą wcześniej opisał Piotr Krysiak. Premiera wyczekiwanego dzieła ma odbyć się już jesienią. Ekipa Rabczewskiej mogła zobaczyć film nieco wcześniej.

Przedpremierowy pokaz filmu Dody

„Dziewczyny z Dubaju” to kontrowersyjna propozycja Piotra Krysiaka przedstawiająca kulisy dubajskiej prostytucji z udziałem Polek. Ekranizacji książki podjęła się Doda wraz z Marią Sadowską i Emilem Stępniem. Ostatniego z nich zabrakło jednak na niedzielnym spotkaniu.

W minioną niedzielę 13 czerwca część ekipy „Dziewczyn z Dubaju” wzięła udział w spotkaniu promocyjnym, podczas którego gwiazdy udzielały wywiadów. Na imprezie zjawiły się między innymi Paulina Gałązka, Olga Kalicka i Kasia Sawczuk.

Nie zabrakło też zagranicznych gwiazd. Na wydarzeniu, którego gospodyniami były Doda i Maria Sadowska, pojawił się między innymi włoski aktor Giulio Berruti. Nie zjawił się natomiast drugi producent i jednocześnie mąż Dody – Emil Stępień. Przypomnijmy, że wokalistka podjęła niedawno decyzję o rozwodzie.

grazyna-torbicka

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mama Dody o „Dziewczynach z Dubaju”

Wywiady i promocja filmu nie były jedynym celem niedzielnego spotkania. Okazuje się, że po zakończeniu rozmów z aktorami Doda zaprosiła swoich współpracowników na przedpremierowe obejrzenie filmu. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

Po seansie „Dziewczyn z Dubaju” głos zabrała mama artystki, która również miała okazję zjawić się w sali kinowej. Słowa Wandy Rabczewskiej łapią za serce. Przejęta kobieta nie ukrywała, że jest dumna z córki, a film bardzo się jej spodobał.

- Film jest przepiękny pod każdym względem, można określić go jednym słowem: arcydzieło. (...) Wszystko w jednym i dramaturgia... Coś pięknego, gratuluję, pani producent – mówiła.

Opinia Wandy Rabczewskiej wyraźnie zszokowała jej sławną córkę. Wokalistka przyznała, że obawiała się, jak kobieta w wieku 70 lat odbierze tak kontrowersyjny film. Najwyraźniej nie miała się czego obawiać.

Według serwisu Plejada film „Dziewczyny z Dubaju” wejdzie do kin już w listopadzie tego roku. Oznacza to, że Polacy już niedługo będą mogli porównać opinię pani Wandy ze swoimi wrażeniami.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >