Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dominik z "Gogglebox" opowiedział o walce z depresją. Dwa lata nie wychodził z domu
Alicja Czepli
Alicja Czepli 27.09.2021 02:00

Dominik z "Gogglebox" opowiedział o walce z depresją. Dwa lata nie wychodził z domu

Gogglebox
Instagram / Gogglebox

Szokujące doniesienia zza kulis produkcji "Gogglebox" - jeden z uczestników miał zmagać się z ciężką depresją.

Dominik z "Gogglebox" podzielił się szokującym wyznaniem. Lata temu cierpiał na poważną chorobę, zmagał się z depresją.

Dominik z "Gogglebox" udzielił szczerego wywiadu

"Gogglebox" szybko stał się jednym z najpopularniejszych polskich formatów telewizyjnych. Program w którym ciekawe postaci oglądają i komentują najpopularniejsze i najważniejsze wydarzenia polskiej telewizji szybko spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem polskiej widowni.

Jednym z popularniejszych uczestników programu jest Dominik Abus. Wraz z Krzysztofem Radzikowskim już od 15 edycji wspólnie na kanapie komentują najciekawsze wydarzenia polskich mediów. Program przyniósł mu niemałą rozpoznawalność, między innymi w social mediach.

Niedawno gościł on w "Dzień Dobry TVN", wraz ze swoją partnerką. Para opowiedziała o szczegółach swojej relacji, o tym jak się wspierają i jak Dominik dogaduje się z trójką dzieci ukochanej z pierwszego małżeństwa. Niespodziewanie pojawił się także wątek zdrowia psychicznego uczestnika "Gogglebox" - wyznał, że lata temu zmagał się z ciężką chorobą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dominik z "Gogglebox" o problemach z depresją

Niespodziewanie uczestnik popularnego formatu podzielił się szokującą informacją. Na kanapie przed prowadzącymi "Dzień dobry TVN" wyznał, że lata temu zmagał się z bardzo ciężką depresją, która uniemożliwiała mu codziennie funkcjonowanie.

- Miałem bardzo ciężką depresję, dwa lata nie wychodziłem z domu. To było jeszcze przed wzięciem udziału w programie. Zmagałem się z depresją przez pięć lat. To jest rak duszy, jest straszną chorobą - szczerze opowiedział. Dziś jednak przyznaje, że to doświadczenie wiele go nauczyło. Wyznał, że dzięki tej ciężkiej walce dziś jest dużo dojrzalszy i mądrzejszy. Nie krył także, że ogromnym wsparciem przez cały ten trudny czas była jego ukochana, która pomagała mu w kryzysie.

Gratulujemy pokonania choroby i życzymy dużo zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].