Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit jest zasypywana pytaniami o poród. "Prosimy o kciuki, dobre myśli lub modlitwę"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.01.2023 12:23

Dominika Gwit jest zasypywana pytaniami o poród. "Prosimy o kciuki, dobre myśli lub modlitwę"

Dominika Gwit
fot. KAPiF

Dominika Gwit od momentu wiadomości o ciąży dzieliła się z internautami przygotowaniami do powitania swojego pierwszego dziecka. Choć samego malca chce ukrywać przed obserwatorami, pytania o poród zaczęły ją już prześladować. Wydała oświadczenie w mediach społecznościowych.

Aktorka nie może doczekać się już, gdy noworodek pojawi się na świecie i odlicza każdy dzień do rozwiązania. Internauci czują podobną ekscytację, nie dając przyszłej mamie chwili wytchnienia pytaniami o poród. Cierpliwość ma jednak granice.

Dominika Gwit apeluje do internautów

Aktorka chętnie komunikuje się z obserwatorami, ukazując im prywatne życie. W przypadku ciąży było podobnie. Otrzymywaliśmy regularne relacje z przygotowań pokoiku dla dziecka, badań, a przyszła mama zdradzała internautom, jak czuje się wraz z nienarodzonym jeszcze dzieckiem.

Zainteresowanie zaczęło jednak ją przerastać i gdy napływało coraz więcej natarczywych wiadomości Dominika Gwit postanowiła zaapelować do obserwatorów. Choć termin jest już bliski, chce by fani dali jej przestrzeń na oczekiwanie dziecka w spokoju.

Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam proszę jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli lub modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie proszę pytaniami "czy to już?". Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni. Całuję mocno i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Dzidziorek też pozdrawia gorąco — napisała.

Dominika Gwit zachowa pewne szczegóły dla siebie

Internauci mają spory dostęp do informacji na temat przygotowań aktorki do roli mamy. Niektóre nowinki Dominika Gwit chce jednak zachować tylko dla najbliższej rodziny. Chodzi tu o przede wszystkim wygląd oraz imię dziecka.

W jednym z postów zdradziła, że wraz z mężem spodziewa się syna. Nieco później oświadczyła jednak, że nie zamierza dzielić się z internautami imieniem pociechy, ani nie będzie często pokazywać go w mediach społecznościowych.

W tej kwestii gwiazdy zazwyczaj dzielą się na kilka grup. Jedni radośnie pokazują każdy cal nowo narodzonych dzieci wraz z ich pierwszymi krokami i słowami. Inni natomiast nie kryją przed internautami swojego rodzicielstwa, jednak nie ujawniają twarzy pociech jak m.in.: Katarzyna Cichopek czy Ania Lewandowska.

Wygląda na to, że Dominika Gwit podjęła już decyzję odnośnie do tego, jak chce przekazać internautom szczegóły swojego macierzyństwa. Na razie jednak, jak podaje aktorka, do porodu pozostało jeszcze trochę czasu. Życzymy więc szczęśliwego i przede wszystkim spokojnego rozwiązania.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)
Dominika Gwit
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Powalające doniesienia na temat byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz podjęła decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!