Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit pokazała zdjęcie Żory Korolyova. "Modlę się za ciebie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:48

Dominika Gwit pokazała zdjęcie Żory Korolyova. "Modlę się za ciebie"

Dominika Gwit
TRICOLORS/East News

Dominika Gwit jest polską aktorką, która popularność zdobyła dzięki rolom w takich produkcjach jak "Galerianki", "Przepis na życie" czy "Singielka". Artystka zasłynęła także występem w show "Taniec z Gwiazdami", gdzie tańczyła w duecie z Żorą Korolyovem. Gwiazda pożegnała zmarłego kolegę za pośrednictwem zdjęcia w social mediach.

Dominika Gwit zamieściła wzruszający post na swoim profilu na Instagramie, za pomocą którego pożegnała swojego zmarłego kolegę Żorę Korolyova. Dziś rano w Warszawie odbył się pogrzeb tancerza. Aktorka w kilku słowach przeprosiła za nieobecność podczas tak ważnego wydarzenia.

Dominika Gwit zamieściła smutny post na Instagramie

Dominika Gwit to polska aktorka i dziennikarka, która największą sławę zdobyła, występując w takich serialach jak "Singielka" oraz "Przepis na życie". Gwiazda znana jest także ze swoich metamorfoz i zachęcania innych do pozbycia się kompleksów oraz akceptacji swojego ciała i wyglądu. Artystka była także jedną z uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami", w którym wystąpiła w 2017 roku. Partnerem aktorki był niedawno zmarły tancerz Żora Korolyov. Dominika Gwit pożegnała kolegę za pomocą wzruszającego wpisu w social mediach.

Dominika Gwit dodała zdjęcie z Żorą Korolyovem

Dziś w godzinach porannych odbył się pogrzeb tancerza Żory Korolyova. Gwiazdor zmarł 21 grudnia 2021 roku w wyniku zapalenia mięśnia sercowego. Dominika Gwit była bliską koleżanką choreografa. Aktorka występowała w duecie z ukraińskim tancerzem w show "Taniec z Gwiazdami". Dziś za pomocą wzruszającego postu na InstaStory gwiazda chciała pożegnać bliskiego kolegę i przeprosić za nieobecność podczas uroczystości pogrzebowych Żory Korolyova.

-Żora, nie mogę dziś być. Modlę się za Ciebie codziennie. Spoczywaj w pokoju — napisała na swoim profilu na Instagramie Dominika Gwit

dominika-gwit
Instagram/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie 2. Smutne doniesienia ws. Franciszka Pieczki. "Ja się śmierci nie boję" 3. Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].