Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit żegna Żorę Korolyova
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:46

Dominika Gwit żegna Żorę Korolyova

gwit
TRICOLORS/East News

Dominika Gwit jest aktorką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Rozpoznawalność przyniosło jej zaproszenie do Tańca z Gwiazdami, w którym występowała wraz z Żorą Korolyovem, który zmarł wczoraj w nagłych okolicznościach.

Dominika Gwit pożegnała go dziś we wzruszającym poście opublikowanym na Instagramie. Nie mogła uwierzyć, że jej dobry kolega tak niespodziewanie odszedł.

Dominika Gwit wspomina Żorę Korolyova

Dominika Gwit wrzuciła na Instagrama post, w którym pożegnała swojego kolegę i jednocześnie nauczyciela tańca. Żora występował z nią bowiem w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami emitowanego na Polsacie, która była wyświetlana wiosną 2017 roku. Para zajęła wówczas 4 miejsce w całym konkursie.

Początkowo Dominika bardzo wzbraniała się przed udziałem w Tańcu z Gwiazdami, ale ostatecznie zdecydowała się na to. Była wdzięczna Żorze za to, że ten nie tylko nauczył ją tańczyć, ale też pokazał jak się nie wstydzić i czerpać z tego przyjemność.

Nic więc dziwnego, że jest jej tak smutno z powodu jego odejścia. W opisie posta napisała, że cała sytuacja musi być okrutnym żartem. Dodała też, że brak jej słów, by powiedzieć coś więcej.

Dominika Gwit - jak zmarł jej dobry kolega?

Śmierć Żory Korolyova była nagła. Według nieoficjalnych doniesień Super Expressu tancerz po prostu zasłabł w swoim domu tuż przed wyjściem na trening. Na miejsce przyjechały służby medyczne, ale pomimo podjętej reanimacji, nie były w stanie go odratować.

Jak później rzekomo stwierdzono, przyczyną zgonu tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego. Nie są to jednak oficjalne informacje.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Instagram.com/ se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].