Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Drugi rozwód Daniela Martyniuka? Dopiero co wziął ślub z Faustyną, a tu takie wieści
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.01.2024 13:12

Drugi rozwód Daniela Martyniuka? Dopiero co wziął ślub z Faustyną, a tu takie wieści

Daniel Martyniuk weźmie drugi rozwód?
Daniel Martyniuk, fot. Instagram

Daniel Martyniuk już od dawna cieszy się niechlubną sławą. Wydawało się, że przy Faustynie syn Zenka wreszcie się ustatkował. Ostatnia awantura w Zakopanem potwierdziła, że nic bardziej mylnego. To nie koniec skandali z udziałem Martyniuków. Coraz głośniej mówi się o drugim rozwodzie Daniela.

Życie miłosne Daniela Martyniuka

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej był jednym z najgłośniejszych ceremonii ostatnich lat polskiego show-biznesu. Para pobrała się 6 października 2018 roku pod Białymstokiem. Rok później na świat przyszła ich córeczka Laura

Zakochani rozstali się jednak w 2020 roku w burzliwej atmosferze. Sąd ustanowił rozwód z orzeczeniem winy Daniela Martyniuka. Zostały nałożone na niego alimenty i ustalono jego koncerty z córką.

Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają – mówiła Danuta Martyniuk dla Faktu.

Zenek z kolei wypowiedział się o tym, że Ewelina oddała prezenty od byłego męża i teściów.

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laurą też już nie jeździ – mówił gwiazdor disco polo.

Po rozwodzie Daniel postanowił odnowić znajomość ze swoją byłą dziewczyną Faustyną Jamiołkowską. W 2022 roku para się zaręczyła. Rodzice Daniela nie wiedzieli, że mężczyzna się oświadczył, a także nie było ich na drugim ślubie syna.

Syn Zenka Martyniuka z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023! Ciekawe nagrania dostały się do sieci Rodzina Daniela Martyniuka właśnie się powiększyła! Przed świętami i krótko po ślubie przekazał wspaniałe wieści

Awantura z Danielem Martyniukiem w Zakopanem

Po sylwestrze w Zakopanem, na którym występował Zenek Martyniuk, jego syn zakłócał spokój gości hotelowych. Ochrona oraz policja kilkukrotnie interweniowały, jednak Daniel nic sobie z tego nie robił. Ostatecznie nad ranem służby wyprowadziły go skutego kajdankami z hotelu.

Ten człowiek zachowywał się jak dziki. Cały czas przy tym klął na cały głos i ciągle szukał u kogoś zaczepki. Później znów poszedł do pokoju awanturować się z żoną. Policja i ochroniarze interweniowali jeszcze dwa razy. Za drugim razem ten mężczyzna krzyczał, kim jest, bo myślał, że go to uratuje. Później obiecał policjantom, że się uspokoi. Nie zrobił jednak tego. Ostatecznie chyba po trzecim przyjeździe zakuli go w kajdanki i wzięli na komendę – mówili świadkowie Onetowi.

Ludzie widzący tę awanturę mówili, że syn króla disco polo był agresywny w stosunku do personelu, gości, a zwłaszcza do swojej żony.

Zaraz po powrocie z sylwestrowych występów, przed hotelem rozbiegły się krzyki, okazało się, że Daniel Martyniuk kłóci się ze swoją świeżo upieczoną żoną. Wyzywał ją od k**ew, a ta nie mogła powstrzymać płaczu – podaje Super Express.
 

Daniel Martyniuk rozwiedzie się z żoną?

To jednak nie koniec skandali w rodzinie króla disco polo. Jak donosi “Super Express” kryzys w małżeństwie Daniela trwa już dłuższy czas. Nie można wykluczyć, że czeka go drugi rozwód. 

Jeszcze niedawno obydwoje opowiadali o swojej miłości, a teraz małżonka kontrowersyjnego celebryty musi za niego świecić oczami i słuchać ordynarnych wyzwisk. Jak tak dalej pójdzie, to niewykluczone, że syn Zenka Martyniuka po raz drugi będzie się rozwodził, a o kościelnym ślubie na długo będzie mógł zapomnieć. W końcu jaka kobieta zniesie takie zachowanie męża czy partnera?! – informuje tabloid.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk wziął ślub, fot. Instagram
Daniel Martyniuk wziął ślub fot. Instagram @faustyna_naj
Daniel Martyniuk wziął ślub fot. Instagram @faustyna_naj
Daniel Martyniuk, instagram @danielmartyniuk89
Daniel Martyniuk, instagram @danielmartyniuk89
Daniel Martyniuk, instagram @danielmartyniuk89
Daniel Martyniuk, instagram @danielmartyniuk89
Faustyna Jamiołkowska
Faustyna Jamiołkowska, instagram @faustynaaj
Faustyna Jamiołkowska, instagram @faustynaaj
Faustyna Jamiołkowska, instagram @faustynaaj