Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Zenka Martyniuka z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023! Ciekawe nagrania dostały się do sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.12.2023 11:13

Syn Zenka Martyniuka z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023! Ciekawe nagrania dostały się do sieci

Zenek Martyniuk
Daniel Martyniuk z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023, fot. KAPiF/Instagram

Gwiazdy Sylwestra z Dwójką 2023 od samego rana rozpoczęły przygotowania do wyjątkowych występów na zakończenie roku. W mediach społecznościowych co chwilę możemy zobaczyć kulisy zakopiańskiego koncertu. Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć Zenka Martyniuka. O dziwo wraz z nim na próbie pojawił się Daniel Martyniuk razem z żoną. Widzowie TVP mogą liczyć na niespodzianki?

Zenek Martyniuk ma za sobą niełatwy rok. Daniel Martyniuk nieźle go zaskoczył

Niezaprzeczalny król disco polo od lat wiedzie prym na koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. W tym roku miał okazję nawet zwiedzić Stany Zjednoczone podczas kolędowania dla tamtejszej Polonii. Mijający rok opiewał dla piosenkarza w liczne sukcesy, a także wiele prywatnych zaskoczeń.

Jedną z największych niespodzianek był sekretny ślub jego syna z piękną Faustyną. Duet niespodziewanie pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z egzotycznej ceremonii. Choć początkowo wydawało się, że decyzja Daniela Martyniuka nie była w smak jego rodzicom, wygląda na to, że bliscy doszli już do porozumienia.

Najnowsze filmiki ujawniają, że małżeństwo towarzyszy Zenkowi Martyniukowi podczas podróży do Zakopanego. O poranku zjawili się nawet na jednej z prób przed Sylwestrem.

Danuta Martyniuk reaguje na zmiany w TVP! Żona Zenka zamieściła odważny wpis. Co na to władza? Rodzina Daniela Martyniuka właśnie się powiększyła! Przed świętami i krótko po ślubie przekazał wspaniałe wieści

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk w Zakopanem. Przygotowania do Sylwestra ruszyły pełną parą

Już dziś wieczorem w TVP2 ruszy długo wyczekiwany koncert na zakończenie 2023 roku. W Zakopanem nie zabraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a także zagranicznych gości. Wieczór uświetni m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blanka, Daria, Cleo czy Zenek Martyniuk.

W roli prowadzących pojawią się najbardziej rozpoznawalni dziennikarze TVP, w tym Anna Lewandowska. Wygląda na to, że pomimo ostatnich ekscesów w siedzibie publicznej telewizji, wszyscy skupiają się na doprowadzeniu głośno reklamowanego wydarzenia do perfekcji. 

Od rana artyści doszlifowują swoje występy, a nagrania zza kulis trafią do internautów. Organizatorzy szykują dla widzów niespodziankę z udziałem Zenka Martyniuka i jego bliskich?

Daniel Martyniuk z żoną na scenie w Zakopanem? Pojawiły się nagrania

Choć do tej pory to Zenek Martyniuk zgarniał największą uwagę mediów, jego syn od pewnego czasu wychodzi na prowadzenie w portalach plotkarskich. Dotychczas wydawało się, że to król disco polo nie ma sobie równych na scenie, ale także w tej kwestii pojawiają się nowe doniesienia.

Daniel Martyniuk wraz z żoną pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniami z prób do Sylwestra z Dwójką 2023. Widzimy na nich, jak Zenek Martyniuk przygotowuje się do występu wraz z największym hitem "Przez twe oczy zielone".

Wygląda na to, że artysta może liczyć na ogromne wsparcie bliskich, który są dość blisko sceny. Małżonkowie chętnie podzielili się z internautami zza kulisowymi nagraniami. Wieczorem z pewnością będą bawić się przy muzyce króla disco polo.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023, fot. instagram.com/danielmartyniuk89/
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023, fot. instagram.com/faustynaaj/
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023, fot. instagram.com/faustynaaj/
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk z żoną na scenie Sylwestra z Dwójką 2023, fot. instagram.com/danielmartyniuk89/