Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nagrali Zenka i Danutę Martyniuków z ukrycia. Tak zachowywali się w USA. Prawda o ich relacji wyszła na jaw!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.12.2023 12:19

Nagrali Zenka i Danutę Martyniuków z ukrycia. Tak zachowywali się w USA. Prawda o ich relacji wyszła na jaw!

Nagrali Zenka i Danutę Martyniuków z ukrycia, fot. KAPiF; Facebook/Mariusz Moroz
Nagrali Zenka i Danutę Martyniuków z ukrycia, fot. KAPiF; Facebook/Mariusz Moroz

Zenek i Danuta Martyniukowie polecieli do Stanów Zjednoczonych. Dzięki nagraniu, jakie opublikowano w sieci, możemy dowiedzieć się, jak zachowywali się w Ameryce. Czy plotki okazały się prawdą?

Zenek i Danuta Martyniukowie zwiedzają Amerykę Północną

Zenek i Danuta Martyniukowie przebywają w Stanach Zjednoczonych, a od miesiąca małżonka gwiazdora disco polo publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z bajecznego wypadu do Ameryki Północnej.

Dzięki jej aktywności w sieci, mogliśmy zobaczyć m.in. wizytę pary w gorącym Meksyku, gdzie małżonkowie paradowali w pięknych sombreros na głowach, czy też fotografie Danuty w towarzystwie amerykańskich policjantów.

Tym razem piosenkarz z ukochaną wybrali się do Nowego Jorku, gdzie podziwiali ozdoby świąteczne, które w grudniu obecne są niemal na wszystkich ulicach wielkiego miasta, które nigdy nie śpi.

Sąd zdecydował ws. Daniela Martyniuka. Syn Zenka tuż po ślubie usłyszał wyrok. Chyba się nie spodziewał Danuta Martyniuk poleciała do Meksyku i zrobiła sobie sesję zdjęciową niczym Natalia Siwiec! Odważne zdjęcia na plaży

Danuta i Zenek Martyniuk przyłapani na Rockefeller Plaza

Tymczasem w sieci pojawiło się wykonane z ukrycia nagranie, na którym zobaczyć możemy Zenka i Danutę Martyniuków spacerujących po Rockefeller Plaza. Para udała się tam, by zobaczyć słynną choinkę, która gości na placu co roku w sezonie świątecznym.

Jakiś czas temu w mediach mówiło się o rzekomym kryzysie w związku piosenkarza disco polo i jego żony. Pojawiały się informacje, że w małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Dziś wiemy już na pewno, jaka jest prawda.

Danuta i Zenek Martyniukowie świętują!

Wszelkie informacje o nieporozumieniach w związku Danuty i Zenka Martyniuków okazują się wyssane z palca. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać wyraźnie, że para nie rozstaje się na krok.

Na filmiku gwiazdy zachowują się tak, jakby codziennie na nowo odkrywali swoją miłość. Wędrują trzymając się za ręce i ciesząc się swoim szczęściem wpatrują się w zachwycające światełka, którymi przyozdobiono Nowy Jork.

Nawet, gdy jeden z fanów spotkawszy Zenka Martyniuka na swojej drodze poprosił go o wspólne zdjęcie, Danuta czuwała tuż za nim i cierpliwie czekała na swojego męża. Tak gorącego uczucia można tylko pozazdrościć!

Zenek i Danuta Martyniukowie
Zenek i Danuta Martyniukowie w Nowym Jorku, fot. Facebook/Mariusz Moroz
Zenek i Danuta Martyniukowie
Zenek i Danuta Martyniukowie w Nowym Jorku, fot. Facebook/Mariusz Moroz
Zenek i Danuta Martyniukowie
Zenek i Danuta Martyniukowie w Nowym Jorku, fot. Facebook/Mariusz Moroz
Zenek i Danuta Martyniukowie
Zenek i Danuta Martyniukowie, fot. KAPiF