Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Danuta Martyniuk poleciała do Meksyku i zrobiła sobie sesję zdjęciową niczym Natalia Siwiec! Odważne zdjęcia na plaży
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2023 14:17

Danuta Martyniuk poleciała do Meksyku i zrobiła sobie sesję zdjęciową niczym Natalia Siwiec! Odważne zdjęcia na plaży

Danuta Martyniuk zrobiła sobie sesję niczym Natalia Siwiec, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk zrobiła sobie sesję niczym Natalia Siwiec, fot. KAPiF

Danuta Martyniuk coraz chętniej wybiera się z mężem w zagraniczne podróże. Światło dzienne ujrzały właśnie jej zdjęcia z wypadu do Meksyku. Czyżby małżonka gwiazdora disco polo pozazdrościła Natalii Siwiec?

Danuta Martyniuk zachwyca

Danuta Martyniuk coraz śmielej wychodzi z cienia sławnego męża. Żona Zenka zaczyna otwierać się na media, dzięki czemu możemy się dowiedzieć, jak ciepłą i serdeczną osobą jest tak naprawdę.

Jakiś czas temu w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała o zaletach i trudach macierzyństwa, zdradziła też, że przez lata zajmowała się ciężką pracą pielęgniarki w szpitalu onkologicznym, która dawała jej spełnienie.

Gabriel Seweryn odmienił wizerunek Danuty Martyniuk. To od niego zaczęła się jej wielka przemiana. Nowy look wywołał trzęsienie w mediach Natalia Siwiec chwali się śliczną córką. Sześciolatka to urodzona modelka

Danuta Martyniuk zwiedza świat

Od niedawna Danuta Martyniuk postanowiła jeszcze bardziej poszerzyć swoje horyzonty poprzez podróże zagraniczne. Zwiedziła Paryż, który nie przypadł jej jednak do gustu. W ostatnim czasie wybrała się natomiast z mężem do Stanów Zjednoczonych. W USA gwiazdor disco-polo ruszył w trasę ze świątecznymi przebojami. Żona oczywiście towarzyszy mu w tej fascynującej podróży. 

W związku z “korzystnym położeniem na mapie” para postanowiła również wypocząć w gorącym Meksyku. W mediach społecznościowych żony Zenka pojawiła się właśnie sesja zdjęciowa, która robi piorunujące wrażenie. 

Wiadomo, że Meksyk to ulubiony cel podróży Natalii Siwiec, a modelka kupiła tam nawet dom, w którym spędza większą część roku. Okazuje się, że w tamtejszych plażach zakochała się również Danusia Martyniuk. 

Danuta Martyniuk w Meksyku

Danuta Martyniuk opublikowała zdjęcia, jakich nie powstydziłaby się nawet mieszkająca na Półwyspie Jukatan Natalia Siwiec. Widzimy ją u boku Zenka - oboje mają na sobie sombrero, a kobieta nie ukrywa swoich zgrabnych nóg.

Jej wspaniała sylwetka to bez wątpienia efekt metamorfozy, jaką przeszła w ostatnim czasie. Ukochana artysty disco polo bardzo wyszczuplała, czego pozazdrościć mogłaby jej niejedna gwiazda stawiająca swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Zrzuciła sporo zbędnych kilogramów i teraz zachwyca idealną figurą, której nie ma zamiaru przykrywać pod ubraniem. Zobaczcie sami!

Danuta Martyniuk fot. Facebook
Danuta Martyniuk fot. Facebook
Danuta Martyniuk fot. Facebook
Danuta Martyniuk fot. Facebook
Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk, fot. KAPiF