Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

Jan Bielecki/East News; kadr z programu "Uwaga!" TVN, screen youtube.com/Uwaga! TVN

Edyta Górniak stanęła po stronie Ewy Krawczyk. „Są takie relacje, których nie da się przekształcić w przyjaźń”

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Edyta Górniak dorzuciła swoje trzy grosze ws. walki o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Legendarny muzyk zapisał wszystko małżonce, Ewie Krawczyk. O swoją część postanowił ubiegać się jednak jedyny syn artysty, Krzysztof Junior. W rozmowie z Faktem Edyta Górniak wyjawiła, po której ze stron w tym sporze stanęła.

  • Edyta Górniak zabiera głos w sprawie sporu w rodzinie legendarnego, zmarłego artysty

  • Piosenkarka jest pełna współczucia dla wdowy po Krzysztofie Krawczyku

  • Jedyny syn muzyka przyszedł na świat w latach 70.

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak szanowała Krzysztofa Krawczyka zarówno jako artystę, jak i człowieka. Wokalistka wystąpiła z nim na scenie, gdzie wspólnie wykonali utwór „My Cyganie”. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie spadku Krzysztofa Krawczyka - o jego część ubiega się biologiczny syn zmarłego muzyka, Krzysztof Igor, nazywany również Krzysztofem Juniorem.

Edyta Górniak o konflikcie w rodzinie Krawczyków

Edyta Górniak zabrała głos w sprawie konfliktu w rodzinie Krawczyków. Przypomnijmy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk spisał testament, w którym zapisał cały majątek ukochanej małżonce, Ewie Krawczyk. Jedyny biologiczny syn piosenkarza, Krzysztof Junior, postanowił domagać się części spadku.

O część majątku po ojcu Krzysztof Junior zamierza zawalczyć drogą sądową. 19 maja miał być pierwszym dniem, w którym jeden z łódzkich sądów zajął się sprawą testamentu Krzysztofa Krawczyka.

W rozmowie z Faktem głos w tej sprawie postanowiła zabrać Edyta Górniak. Piosenkarka stara się podejść do konfliktu ze zrozumieniem. Mimo to w jej ocenie ubieganie się Krzysztofa Juniora o spadek po ojcu, z którym nie utrzymywał dobrych kontaktów przez lata, jest zadziwiające.

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski po raz kolejny zaprezentuje utwór „The Ride”. Wystąpi na Eurovision Song Celebration

CZYTAJ DALEJ

- Rozumiem z tych fragmentów, że syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i wzajemnie, Krzysio ze swoim synem. Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie. No bo: dlaczego? (...) Są takie relacje, których nie da się przekształcić w przyjaźń - mówiła Edyta Górniak.

Wydaje się zatem, że w tym przypadku Edyta Górniak jest bliższa stanięciu po stronie Ewy Krawczyk. Co warto jednak podkreślić, wokalistka chce oduczyć się pochopnego oceniania innych, do czego gorąco namawiała również odbiorców.

Edyta Górniak, jak przyznała, jest ciekawa dalszego rozwoju sprawy dotyczącej testamentu i dziedziczeniu po Krzysztofie Krawczyku. Na koniec rozmowy wokalistka zaznaczyła, iż jest pełna współczucia dla Ewy Krawczyk, która w obliczu tak ogromnej straty musi zmagać się z dodatkowymi trudnościami.

Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka

Przypomnijmy, iż Krzysztof Junior przyszedł na świat z drugiego związku małżeńskiego legendarnego piosenkarza. Pierwsze małżeństwo artysta zawarł z Grażyną Krawczyk. Jego drugą wybranką była natomiast Halina Żytkowiak, która urodziła Krzysztofa Igora.

Krzysztof Junior przyszedł na świat w 1973 roku. Po wypadku samochodowym zaczął cierpieć na padaczkę, w wyniku czego nie może podjąć stałej pracy zawodowej. Obecnie Krzysztof Junior utrzymuje się z renty i mieszka wraz ze współlokatorami w Łodzi.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Roger Karwiński grał Adasia Skalskiego w „Niani”. Jak dziś wygląda?

  • Urszula Dudziak szczerze o zakazie organizowania koncertów. Ma już konkretny plan

  • Były partner Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany

Źródło: Fakt, Na Temat, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >