Edyta Pazura Żródło: TRICOLORS/East News

Edyta Pazura napisała, co myśli o show-biznesie, denerwuje ją szczególnie jeden fakt

13 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Edyta Pazura otwiera się na łamach mediów społecznościowych. Żona Cezarego Pazury podzieliła się refleksją na temat bycia osobą publiczną i samego postrzegania przedstawicieli show-biznesu. Szczególnie denerwuje ją pojawiające się niekiedy w mediach przekonanie, że celebryci z zasady nie są prawdomówni. Edyta Pazura wspomniała również o niezwykle przykrym wydarzeniu, jakie przytrafiło się rodzinie Pazurów kilka lat temu.

  • Edyta Pazura w rozważaniach na temat show-biznesu
  • Szczególnie bolesne jest dla niej szufladkowanie celebrytów
  • Żona Cezarego Pazury nie wyklucza, że usunie się w medialny cień
  • Przed laty rodzina Pazurów zmierzyła się z dużą stratą

Losy Edyty Pazury pozwalają przypuszczać, że obecna żona sławnego aktora nie planowała w swoim życiu rozpoznawalności, jaką niewątpliwie można przypisać jej dzisiaj. Poznała swego przyszłego małżonka w pociągu w relacji Kraków-Warszawa. W tak nieoczywisty sposób zaczęła się znajomość, która przetrwała długie lata. Od kiedy Edyta Pazura związała się z gwiazdorem serialu “13 posterunek”, zainteresowania ze strony mediów nie udało się już uniknąć.

Edyta Pazura w szczerych słowach o polskim show-biznesie. Nie wyklucza, że niebawem usunie się w medialny cień

Obecnie oficjalny instagramowy profil Edyty Pazury zrzesza pokaźne grono ponad 200 tys. obserwujących. To właśnie tak liczna grupa mogła zapoznać się z osobistą refleksją żony Cezarego Pazury na temat dzisiejszego postrzegania celebrytów w Polsce.

Czymś, co w szczególny sposób dotyka Edytę Pazurę w tej kwestii, jest stwierdzenie, że celebryci nie są osobami prawdomównymi. Jak zauważa małżonka aktora, kłamać mogą przedstawiciele każdego zawodu, nie tylko osoby publiczne. Edyta Pazura apeluje o to, by nie wrzucać wszystkich przedstawicieli branży rozrywkowej do “jednego wora” i nie ulegać stereotypom.

Edyta Pazura przypomina dodatkowo, że również sławne osoby często zabierają głos w ważnych społecznie sprawach, na przykład obronie zwierząt, czego przykładem może być Jarosław Boberek (więcej >tutaj<). Żona gwiazdora serialu “13 posterunek” zaznacza, że niekiedy przypisywany celebrytom z automatu wizerunek, oparty na chwaleniu się swoimi podróżniczymi “zdobyczami”, bywa krzywdzący.

Córka Andrzeja Dudy odnosi ogromne sukcesy zawodowe, czym się obecnie zajmuje?Córka Andrzeja Dudy odnosi ogromne sukcesy zawodowe, czym się obecnie zajmuje?Czytaj dalej

- Chcąc nie chcąc od 15 lat jestem w tym środowisku. Jestem ostatnią osobą, która broniłaby jakikolwiek skrzywień, ale wczoraj siedząc do 3.00 w nocy i przygotowując materiały o karmieniu piersią z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, znowu przeczytałam „celebryci kłamią” ... i szlag mnie trafił- wyznała na łamach social mediów.

W końcowych zdaniach wpisu Edyta Pazura zastanawia się nad tym, czy nie nadszedł czas, by usunąć się w medialny cień. Przy okazji przywołała niezwykle przykrą historię, jaka spotkała jej rodzinę w 2018 roku.

- Chyba czas się wycofać, bo nie chciałabym aby znowu mi ktoś psa otruł... Szkoda też mojego wysiłku, lepiej się dobrze wyspać, niż później czytać że ktoś ma bekę nazywając mnie kłamcą czy ekspertką… (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - czytamy na Instagramie.

Pazurowie stracili ważnego członka rodziny

W 2018 roku żona Cezarego Pazury poinformowała internautów, że ukochany pupil rodziny, pies Simba, odszedł. Nieświadome zagrożenia zwierzę musiało zjeść trutkę na szczury, jaką niestety czasem podrzucają na ulice mieszkańcy miasta. Wpis pojawił się na instagramowym profilu, który nie jest obecnie dostępny w sieci.

Edyta Pazura podkreślała, iż nie życzy nikomu, by musiał przejść przez to, czego ona wówczas doświadczyła. Z utratą psiaka trudno było pogodzić się jej pociechom, które dopytywały, dlaczego niczego niewinny zwierzak odszedł w taki sposób.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt, Instagram, Party, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł