Swiatgwiazd.pl
Królowe życia

Kard z programu "Królowe życia"; screen youtube.com/TTV

Edzia z "Królowych życia" zaliczyła wpadkę w sklepie

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Bohaterki programu “Królowe życia" wybrały się na wspólne zakupy. W tym przypadku nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Niedługo po wejściu do obiektu Edzia wylądowała w stosie kartonów. Przy okazji wdała się w słow

  • “Królowe życia” ruszyły na zakupy

  • Podczas gdy Edzia wylądowała w stosie kartonów, Dagmara przyglądała się koleżance przez obiektyw telefonu

  • Niektórzy sądzą, że cała sytuacja została zaaranżowana przez producentów

Show “Królowe życia” skupia się na rejestrowaniu codziennych poczynań zamożnych bohaterów. Jego bohaterkami są między innymi Edzia i Dagmara - popularność programu i jego uczestników potwierdza liczba obserwujących instagramowy profil Dagmary internautów (1 mln użytkowników). Na potrzeby dokumentalnej telenoweli kamery snują się za paniami niczym cienie, towarzysząc im nawet przy tak prozaicznych czynnościach jak zwykłe zakupy w supermarkecie.

Bohaterki programu “Królowe życia” na zakupach. Nie obyło się bez “dramy”

W jednym z odcinków show “Królowe życia” dwie bohaterki programu, Damgara i Edzia, wybrały się na zakupy. Paniom nieustannie towarzyszyła oczywiście ekipa TTV, dzięki czemu później ich wyprawę mogli obejrzeć widzowie stacji.

W pewnym momencie Edzia niechcący potrąciła składający się z kilku kartonów stosik. Bohaterka “Królowych życia” przewróciła się, przez co wylądowała na sklepowej podłodze. Zaaferowana, roześmiana Dagmara natychmiast podbiegła na miejsce zdarzenia, dzierżąc w dłoni telefon.

Podczas gdy Dagmara wyła ze śmiechu, druga z uczestniczek show “Królowe życia” deklarowała, że nie zamierza więcej wychodzić na zewnątrz w towarzystwie Dagmary. Zdenerwowana rozbawieniem koleżanki Edzia w pewnym momencie cisnęła w towarzyszkę jednym ze znajdujących się w sklepie produktów.

Kiedy i to nie powstrzymało śmiejącej się głośno Dagmary, Edzia mocno zażądała zaprzestania kręcenia jej w obecnej sytuacji. Próbowała nawet bezskutecznie odebrać telefon z rąk koleżanki. Zrezygnowana “Królowa życia” powoli zajęła się sprzątaniem bałaganu.

- Znowu w życiu mi nie wyszło - zaśpiewała na ten widok Dagmara słynną piosenkę Cugowskiego.

Panie “szarpały” się jeszcze przez chwilę, sprzeczając głównie słownie. Ostatecznie całe zajście zakończyło się wykładem w wykonaniu “królowej życia” Dagmary skierowanym do Edzi. Uczestniczka show “Królowe życia” zasugerowała koleżance, że powinna zastanowić się dobrze nad tym, czego tak naprawdę chce od życia, przy okazji zarzucając jej nieprofesjonalizm.

- Kompromitować siebie to ty możesz, ale mnie - nie za bardzo - zastrzegła Dagmara.

Internauci podzieleni. Wypadek w sklepie ustawiony?

Sklepowe perypetie uczestniczek programu “Królowe życia” spotkały się w dużej mierze z entuzjastycznym odbiorem fanów. Wśród przychylnych komentarzy świadczących o wprawieniu odbiorcy w dobry humor znalazły się jednak i te sugerujące “ustawienie” całej akcji z przewracaniem. Tego, jak było naprawdę, możemy się jednak tylko domyślać.

- Wszystko fajne wszystko piękne tylko szkoda że edka w 0:02 specjalnie się przewraca (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - podzielił się jeden z komentujących.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Michała Wiśniewskiego podbija sieć. Ależ oni są do siebie podobni

  • (https://swiatgwiazd.pl/nie-zyje-pawel-czajor-znany-aktor-mial-38-lat-ww-090421 "Nie żyje aktor znany z "M jak miłość". Miał zaledwie 38 lat")

  • (https://swiatgwiazd.pl/serialowa-zosia-z-rodzinkipl-zmienila-sie-nie-do-poznania-ww-090421 "Pamiętacie Zosię z "Rodzinki.pl"? Dziś jest już prawie dorosła")

Źródło: Youtube, Vod

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >