Michał Wiśniewski Żródło: Beata Zawadzka/East News

Brat Michała Wiśniewskiego zmienił się nie do poznania

9 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Michał Wiśniewski zamieścił w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie. Tym razem nie chodzi jednak o fotkę piosenkarza z dzieciństwa. Lider “Ich Troje” przypomniał, jak przed laty wyglądał jego rodzony brat, Kuba. W sieci zawrzało od komentarzy, internauci dopytują się, co porabia dziś bliski krewny słynnego wokalisty.

  • Michał Wiśniewski dorastał w towarzystwie dwóch braci
  • Ostatnio pokazał jednego z nich na Instagramie
  • Swego czasu Kuba Wiśniewski pracował z zespołem “Ich Troje”

Choć lata świetności zespół “Ich Troje”, któremu przewodził na scenie Michał Wiśniewski, ma już za sobą, piosenkarz do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mediów. Aktywnie uczestniczy także w internetowym odłamie życia, regularnie publikując nowe posty między innymi na oficjalnym koncie na Instagramie. Profil zrzesza pokaźne grono ponad 90 tys. obserwatorów. Wczoraj Michał Wiśniewski niespodziewanie uraczył fanów fotografią z dawnych lat. Jej bohaterem jest Kuba, rodzony brat wokalisty.

Rodzina Michała Wiśniewskiego

Temat najbliższej rodziny Michała Wiśniewskiego przewija się w mediach od lat. Wiadomo, że lider zespołu “Ich Troje” pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu, czego owocem jest pięcioro dzieci. Na początku lutego celebryta pękał z dumy po narodzinach syna Falco Amadeusa.

Nie każdy fan wokalisty jednak wie, że Michał Wiśniewski ma rodzeństwo. Piosenkarz jest podwójnym starszym bratem dla Tadeusza Jakuba (Kuby) i Jarosława. Młodszy z braci wokalisty urodził się ze związku matki Michała Wiśniewskiego z drugim mężem.

Piosenkarz pokazał zdjęcie brata sprzed lat. Co porabia dziś Kuba Wiśniewski?

Na Instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego nie brakuje fotografii piosenkarza w towarzystwie bliskich. Wokalista chętnie chwali się rodziną, a z czasem jego internetowy zakątek zmienił się w prawdziwą galerię rodzinnych wspomnień. Najczęściej pojawiają się tam pociechy piosenkarza; ostatnio częstym bywalcem profilu jest także obecna żona Michała Wiśniewskiego, Pola.

Nie żyje Paweł Czajor. Znany aktor miał 38 latNie żyje Paweł Czajor. Znany aktor miał 38 latCzytaj dalej

W czwartek 8 kwietnia Michał Wiśniewski podzielił się z fanami fotografią innej bliskiej osoby, młodszego brata Kuby. Obserwatorzy profilu mogli podziwiać zdjęcie Kuby Wiśniewskiego z ogromnym kuflem piwa. Przy okazji wokalista przypomniał, jaką rolę brat pełnił w czasie jego kariery zawodowej.

- Ktoś jeszcze pamięta, że mój brat Kuba był inspicjentem na koncertach Ich Troje? Tu jednak rywalizowaliśmy w piciu piwa. Wszyscy wiedzieli, że to nie "mój" napój - wspomina Michał Wiśniewski.

Zdjęcie najwidoczniej poruszyło nie tylko samego wokalistę, ale także jego krewnego. Kuba Wiśniewski postanowił osobiście skomentować post. Wiele wskazuje na to, że chwile uwiecznione na fotografii wywołały falę nostalgii.

- Piękne czasy....super wspomnienia i mega przygody...Kocham Cię Braciszku - odpisał bratu Kuba Wiśniewski.

Ostatnie medialne informacje dotyczące Kuby Wiśniewskiego pochodzą z końca 2019 roku. W tamtym czasie brat wokalisty miał pracować jako taksówkarz - samochód potrzebny do wykonywania wspomnianego zawodu Kubie podarował ponoć sam Michał Wiśniewski. Ciekawi życia brata wokalisty “Ich Troje” mogą zajrzeć również na jego instagramowy profil (dostępny >tutaj<). Dzięki aktywności Kuby w social mediach możemy dowiedzieć się, że mężczyzna ma dwójkę dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Otopress, Instagram

Następny artykuł