Ewa Gawryluk i Krzysztof Kowalewski Żródło: Fot. instagram.com/ewa_gawryluk

Ewa Gawryluk o problemach w dzieciństwie

3 Kwiecień 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Ewa Gawryluk nie zawsze mogła liczyć na komplementy ze strony płci przeciwnej. W jednym z wywiadów opowiedziała, jak w dzieciństwie była obiektem żartów, które zdecydowanie nie pomogły jej budować pewności siebie. Na szczęście udało jej się pozbyć kompleksów i zdobyć uznanie filmowców.

  • Dzieciństwo Ewy Gawryluk nie było łatwe
  • Gwiazda była prześladowana przez rówieśników
  • Dopiero potem została dostrzeżona przez filmowców
  • Na Instagramie opublikowała wyjątkową fotografię

Niedawno Ewa Gawryluk pochwaliła się wyjątkową fotografią. Znajduje się na niej w towarzystwie Krzysztofa Kowalewskiego. Kto by pomyślał, że po latach ich drogi zejdą się na planie?

Dzieciństwo Ewy Gawryluk

Ewa Gawryluk w szkole nie uchodziła za atrakcyjną dziewczynę. Jak opowiadała, przypominała raczej chłopca niż dziewczynę i wciąż słyszała, że jest brzydka. Do tego stopnia, że była prześladowana przez swoje rówieśniczki, nie mówiąc o powodzeniu u płci przeciwnej.

Nikt nawet nie przypuszczał, że Gawryluk odniesie taki sukces. Uchodziła za nieśmiałą i zakompleksioną dziewczynę, w dodatku pochodziła z niewielkiej miejscowości - Miastka. Dopiero po latach jej losy się odmieniły i zdobyła uznanie filmowców.

Wszystko zaczęło się na studiach, gdy przez Edwarda Dziewońskiego została nazwana “Niagarą seksu”. Inni profesorowie też nie oszczędzali jej komplementów. Od tego czasu Ewa Gawryluk nie mogła narzekać na brak propozycji ról.

Ida Nowakowska opowiedziała o kryzysie wiary. Szczere wyznanieIda Nowakowska opowiedziała o kryzysie wiary. Szczere wyznanieCzytaj dalej

W końcu wyzbyła się kompleksów, to głównie dzięki aktorstwu. To dla tej pasji zostawiła chłopaka i rodzinną miejscowość i zaczęła realizować się na planie.

Współpraca z Krzysztofem Kowalewskim

Ewa Gawryluk z Krzysztofem Kowalewskim spotkała się m.in. na planie serialu “Król przedmieścia”. Produkcja doczekała się niestety tylko 13 odcinków, mimo że cieszyła się sporą popularnością.

Ewa Gawryluk zagrała w niej Vanessę, żonę Leszka, w którego postać (jak i jego brata bliźniaka) wcielił się 66-letni Krzysztof Kowalewski.

Na Instagramie jakiś czas temu pojawił się wpis upamiętniający Krzysztofa Kowalewskiego, który Ewa Gawryluk podpisała słowami:

“Krzysio Kowalewski

Dziękuję za przyjaźń i wspólną pracę”

Jak napisała Ewa Gawryluk, zdjęcie zostało zrobione podczas teatralnego wyjazdu do Londynu w 1994 roku. Nie brakuje tam komentarzy zachwyconych fanów: “To Indiana Jones?”, “Piękne zdjęcia do wspominania”, “Piękni Wy i tyle wspomnień”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: instagram.com/ewa_gawryluk / film.wp.pl / film.interia.pl

Następny artykuł