Swiatgwiazd.pl
Ewa Kasprzyk

TRICOLORS/East News

Ewa Kasprzyk wspomina pracę na planie "Kogla-mogla"

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Ewa Kasprzyk przypomniała fanom o jednej z najważniejszych w swojej karierze ról filmowych. W tym celu zamieściła zdjęcie w towarzystwie reżysera produkcji, Romana Załuskiego. Publikacja była dla niej okazją do pewnych przemyśleń na temat nieubłaga

  • Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcie zza kulis kultowego filmu z lat 80

  • Zdjęcie skłoniło aktorkę do refleksji na temat nieustannych zmian, jakie zachodzą wraz z biegiem czasu

  • Niedawno Ewa Kasprzyk uchyliła rąbka tajemnicy w kwestii zaręczyn

Ewa Kasprzyk to aktorka filmowa i teatralna, którą doskonale znają entuzjaści takich produkcji jak: “Przyjaciółki”, “M jak Miłość” czy “Prawo Agaty”. Aktorka ma na swoim zawodowym koncie również mnóstwo niezapomnianych ról filmowych. Na początku kariery, w latach 80 ubiegłego wieku, zdecydowała się wystąpić w popularnej do dziś produkcji w reżyserii Romana Załuskiego - projekt doczekał się aż trzech kontynuacji.

Ewa Kasprzyk pokazuje fanom zdjęcia zza kulis kultowego filmu

Ewa Kasprzyk należy do tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie prowadzą konta w mediach społecznościowych. Aktorka udziela się między innymi na Instagramie - jej oficjalny profil zrzesza pokaźne grono ponad 45 tys. obserwatorów.

To właśnie ta liczna grupa w piątek 9 kwietnia miała okazję zapoznać się z archiwalnym zdjęciem zza kulis filmu “Kogel-mogel”. Bohaterami fotografii są właśnie Ewa Kasprzyk oraz czuwający nad projektem reżyser, Roman Załuski. Czarno-białe zdjęcie skłoniło aktorkę do refleksji na temat minionych czasów.

- Wspaniały Roman Zaluski podczas zdjęć do Kogla mogla chyba ? Coś tłumaczy, pokazuje, leży na łóżku z aktorka, czy oby nie za blisko? Czy to już mobbing w pracy może? Wtedy to zupełnie było inaczej odbierane .. cóż znak czasów tempora mutantur nos et mutamur in illis .. jak mówi łacińskie przysłowie (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - czytamy w social mediach aktorki.

Przysłowie, do którego we wpisie nawiązuje Ewa Kasprzyk, odnosi się do minionych czasów i zmian, jakie niesie jego upływ. Według encyklopedii PWN łacińską sentencję można przetłumaczyć w następujący sposób: "czasy się zmieniają i my się zmieniamy z nimi". Aktorka zapewne chciała w ten sposób zaznaczyć, że tak, jak czas idzie do przodu, tak zmieniają się i pewne standardy.

Przypomnijmy, że Ewa Kasprzyk po raz pierwszy pojawiła się w “Koglu-moglu” w 1988 roku, gdzie wcieliła się w rolę Barbary Wolańskiej. Aktorka wystąpiła również w drugiej części filmu, jaka powstała zaledwie rok później, oraz w trzeciej, którą widzowie mogli obejrzeć w kinowych salach w 2019 roku.

Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy. Chodzi o jej związek z Michałem Kozerskim

Od niedawna telewidzowie mogą oglądać Ewę Kasprzyk na łamach nowego formatu “Power Couple”. Choć na co dzień aktorka niechętnie opowiada o relacjach z życia prywatnego, ostatnio pozwoliła sobie zrobić pewien wyjątek. Wyjawiła, gdzie o rękę poprosił ją ukochany Michał Kozerski.

Okazuje się, że te romantyczne chwile para przeżyła na zboczach Akropolu. Na dłoni Ewy Kasprzyk pojawił się tego dnia wyjątkowy pierścionek. Zapytana o niego aktorka chętnie pokazała błyskotkę reporterowi.

- Pół karata, pan sobie zdaje sprawę, pół karata? - zaśmiała się Ewa Kasprzyk.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Michała Wiśniewskiego podbija sieć. Ależ oni są do siebie podobni

  • Nie żyje aktor znany z "M jak miłość". Miał zaledwie 38 lat

  • Pamiętacie Zosię z "Rodzinki.pl"? Dziś jest już prawie dorosła

Źródło: Plejada, Instagram, PWN, Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >