Swiatgwiazd.pl
Ewa Kasprzyk ślub

TRICOLORS/East News

Ewa Kasprzyk wzięła ślub? Jest komentarz aktorki

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Ewa Kasprzyk od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z młodszym o 8 lat partnerem. Po ich romantycznych zaręczynach w Grecji, fani czekają na informacje o ślubie. Okazuje się, że prawdopodobnie niedawno para wzięła ślub w równie egzotycznym miejscu.

  • Ewa Kasprzyk jest od dwóch lat w związku z Michałem Kozerskim

  • Związała się z nim po zakończeniu wieloletniego małżeństwa z Jerzym Bernatowiczem

  • Teraz krążą plotki o ich domniemanym ślubie. Aktorka odniosła się do tych spekulacji

Ewa Kasprzyk parę lat temu podjęła kontrowersyjną decyzję o zakończeniu ponad trzydziestoletniego małżeństwa. Teraz udowadnia, że nawet w jej wieku można znaleźć prawdziwą miłość - po mediach krążą spekulacje, że aktorka po raz drugi wzięła ślub.

Nowa miłość Ewy Kasprzyk

Ewa Kasprzyk jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej ikoniczne role w kultowych komediach, jak "Kogel Mogel" czy "Komedia małżeńska" przyniosły jej ogromną popularność i sympatię widzów. Lata mijają, a aktorka wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Przez lata była w stabilnym małżeństwie z Jerzym Bernatowiczem. Parę lat temu jednak po 36 latach zdecydowała się odejść od swojego męża. W wywiadach zapewniała, że decyzję mocno przemyślała. Uczucia w tym związku miały się dawno wypalić, a artystka nie chciała być w związku z przyzwyczajenia.

Jednak już niedługo po rozwodzie udało jej się znaleźć nową miłość. Od dwóch lat związana jest z Michałem Kozerskim, młodszym od niej o 8 lat. Mimo różnicy wieku oraz rozmaitych życiowych doświadczeń, są ze sobą bardzo szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Media obiegła informacja o możliwym sformalizowaniu ich związku.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w kozakach przed studiem "Dzień dobry TVN"

CZYTAJ DALEJ

Ewa Kasprzyk wzięła ślub?

Aktorka ze swoim partnerem już jakiś czas temu zaczęli poważnie myśleć o wspólnej przyszłości. Zaręczyli się już i to w niezwykłych okolicznościach - podczas wspólnej, romantycznej wycieczki do Grecji.

Teraz głośno jest o ich ślubie. Podobno mieli plany, aby wziąć ślub w kolejnym nietypowym miejscu - Afryce. Krążą plotki, że niedawno mieli zrealizować swoje plany i pobrać się w upalnym RPA. Wskazuje na to także niedawne zdjęcie aktorki, która na ściance pokazała się w eleganckiej kreacji, zaś na jej palcu spostrzegawczy obserwatorzy mieli dojrzeć obrączkę.

Redakcja Faktu postanowiła skontaktować się z aktorką i zapytać o to, czy faktycznie wzięła ślub z Michałem Kozerskim. Ewa Kasprzyk tajemniczo odpowiedziała, że nie potwierdza, ani nie zaprzecza tych spekulacji, ale podziękowała za gratulacje.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ma 67 lat. Fani rezygnują z oglądania

  • Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób upamiętniła rocznicę urodzin męża

  • Tomasz Karolak wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską

źródło: Fakt

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >