Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani Bruce'a Willisa zamarli. Wideo mrozi krew. W jakim stanie jest aktor?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 04.03.2024 22:50

Fani Bruce'a Willisa zamarli. Wideo mrozi krew. W jakim stanie jest aktor?

Bruce Willis
Bruce Willis, fot. Instagram

Jakiś czas temu poinformowano o poważnej chorobie Bruce'a Willisa. Hollywoodzki aktor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Niedawno jego żona informowała o jego stanie zdrowia. Teraz aktor pokazał coś, co zmroziło krew w żyłach fanów. 

Choroba Bruce'a Willisa

Niecałe dwa lata temu Bruce Willis zakończył swoją karierę aktorską z powodu afazji, która uniemożliwiła mu kontynuowanie pracy zawodowej. W roku 2023 ujawniono, że cierpi on na nieuleczalną formę demencji, znanej jako otępienie czołowo-skroniowe.

To otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD). Niestety, wyzwania związane z komunikacją są tylko jednym z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. Chociaż jest to bolesne, to ulga, że w końcu mamy jasną diagnozę – przekazali bliscy aktora w lutym 2023 roku.

Żona Bruce'a Willisa zareagowała na ostatnie doniesienia dotyczące męża.

Nieuleczalna choroba Bruce'a Willisa postępuje. Tak teraz wygląda legenda kina. Córka podzieliła się wyciskającym łzy zdjęciem Fatalne wieści nt. stanu zdrowia Bruce'a Willisa. To bardzo smutne święta

Żona Bruce'a Willisa o jego zdrowiu

Wieści o zdrowiu Bruce'a Willisa rozprzestrzeniły się po całym świecie, stając się jednym z najbardziej popularnych tematów w tabloidach. W niedzielę jego żona Emma Heming-Willis zareagowała na jeden z nagłówków opublikowanych przez zagraniczny serwis. Na Instagramie opublikowała nagranie, w którym wyraziła swoje niezadowolenie związane z relacjonowaniem przez media informacji dotyczących jej rodziny.

Jest niedzielny poranek, a ja jestem rozsierdzona. Właśnie dałam się złapać na clickbait. Przewijałam strony, zajmując się swoimi sprawami, gdy zobaczyłam nagłówek, który dotyczył mojej rodziny. Mówił o tym, że w moim mężu właściwie nie ma już radości. Oczywiście, jest żal i smutek, te wszystkie rzeczy, ale zaczynasz nowy rozdział i ten rozdział jest wypełniony miłością, więzią, radością i szczęściem. Tam właśnie jesteśmy - wyjaśniła

Wspomniała, że taka pesymistyczna narracja dotycząca choroby jej męża może być bardzo krzywdząca, zwłaszcza dla osób, które dopiero co dowiedziały się o diagnozie oraz dla ich bliskich.

Przestańcie straszyć ludzi, że gdy otrzymają diagnozę choroby otępiennej, to już koniec, że powinni się zbierać i odejść. [...] Nagłówki, które malują tak ponury obraz demencji, są dla nich szkodliwe, szczególnie że opiekunowie szukają w tym trudnym czasie wsparcia [...] Proszę, rozważcie zmianę tej negatywnej narracji - dodała.

Tym słowom jednak przeczyło to, co pokazał na swoim Instagramie Bruce Willis. Fani są w szoku. 

Bruce Willis zszokował fanów

Bruce Willis na swoim koncie instagramowym wstawił wideo, na którym widać, jak mężczyzna leży w maseczce na łóżku. Obok niego znajduje się urządzenie, do którego podpięta jest jego ręka. Fani byli w szoku widząc to, i wiedząc, jak ciężko chory jest Bruce Willis. 

Podpis pod filmikiem sprawił jednak, że mogą odetchnąć z ulgą.

Każdy szew, każdy dotyk, krok w stronę siły i uzdrowienia. Wzmocnij powrót swoich bliskich z 50% rabatem, który obowiązuje tylko dzisiaj, bezpłatna wysyłka na cały świat, oferta limitowana, mega wyprzedaż – napisał Willis.

Okazuje się, że Bruce Willis reklamuje sprzęt medyczny, więc można założyć, że stara się wspierać rodzinę, zarabiając w sieci. Filmiku już nie zobaczycie na jego koncie, ale mamy screeny.

Bruce Willis, fot. Instagram
Bruce Willis, fot. Instagram
Bruce Willis, fot. Instagram
Bruce Willis, fot. Instagram
Bruce Willis, fot. KAPiF
Bruce Willis, fot. KAPiF

 

Tagi: Bruce Willis