Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani martwią się o Darię Zawiałow. Piosenkarka w końcu przerwała milczenie na temat stanu swojego zdrowia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.01.2024 13:40

Fani martwią się o Darię Zawiałow. Piosenkarka w końcu przerwała milczenie na temat stanu swojego zdrowia

Daria Zawiałow przerwała milczenie na temat stanu swojego zdrowia
Daria Zawiałow opowiedziała fanom o zdrowiu, fot. KAPiF/instagram.com/zavialovd/

Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek nowego pokolenia. Nieustannie koncertuje, występuje na scenie z innymi gwiazdami, a także bierze udział w popularnych kampaniach. Teraz postanowiła podsumować ubiegły rok i otworzyć się na temat własnego zdrowia. Nie było tak kolorowo, jakby mogło wydawać się w mediach społecznościowych. 

Daria Zawiałow opowiedziała o intensywnym roku

Piosenkarka na scenie muzycznej pojawia się już od 2007 roku, jednak popularność przyniosły jej udziały w telewizyjnych show: "Mam talent!" oraz "X Factor". Obecnie Daria Zawiałow jest jedną z bardziej popularnych artystek w show-biznesie, a jej duety z Dawidem Podsiadło czy taco Hemingway'em cieszą się ogromną popularnością.

Ubiegłym rok był dla niej bardzo intensywny pod względem zawodowym. W mediach społecznościowych dzieliła się z internautami m.in.: pracą nad albumem "Dziewczyna pop", podróżami na muzyczne festiwale, a także kampanią przeciw przejawom przemocy w związkach.

Teraz zrobiła podsumowanie roku wraz z osobistym wpisem. Po wielu obawach internautów postanowiła opowiedzieć im o prywatności i zdrowiu. Miniony rok nie był dla niej jedynie pasmem sukcesów.

Za takie rzeczy jeszcze niedawno leciały głowy w TVP. Dziś wykonano potępiany gest. Korwin Piotrowska: "Cuda" 7-letnia córeczka Natalii Kukulskiej na czerwonym dywanie. Laurka przyszła o kulach i w ortezie

Internauci martwią się o zdrowie Darii Zawiałow. Postanowiła zareagować

Piosenkarka jest bardzo zżyta ze swoimi słuchaczami i często dzieli się z nimi kulisami prywatności w mediach społecznościowych. Jeden z postów przykuł ich uwagę. Mowa o serii zdjęć Darii Zawiałow, które ukazywały jej szczupłą, wręcz wychudzoną, sylwetkę. Jeden z obserwatorów zareagował na post gwiazdy.

Dario, mam nadzieję że zdjęcie 7 jest jakimś wytworem filtrów... Bo inaczej, patrząc na te nogi, obawiam się o Twoją anoreksję. Zdrowia, Dziewczyno POP. Musisz siłę mieć śpiewać nam… - pisał zmartwiony.

Na obawy internauty odpowiedziała sama wokalistka, zapewniając, że "jest zdrowa". Po kilku dniach wstawiła kolejny post pełen osobistych wyznań. Przyznała, że ostatnie miesiące były dla niej trudne. Poprosiła fanów o jedną rzecz.

Daria Zawiałow opowiedziała o minionym roku. Zmagała się z problemami

Być może obawy internautów sprawiły, że piosenkarka postanowiła się nieco przed nimi otworzyć podczas podsumowania roku. W osobistym wpisie wyznał, że ostatnie miesiące były dla niej nie lada przeprawą.

To zdjęcie powinno nosić tytuł „Szczęście w nieszczęściu”. A ten moment doskonale obrazuje mój miniony rok. 2023 rok na wielu płaszczyznach był najlepszym rokiem mojego życia. Na kilku innych, był tym najgorszym i najtrudniejszym. […] No, ale 2023 przyniósł także momenty bardzo trudne. Nie potrafiłam zatem cieszyć się wszystkim co mnie spotykało. W ubiegłym roku byłam niewiarygodnie silna. W tym roku zamierzam być po prostu szczęśliwa. I czerpać radość z każdego dnia. I tego samego życzę Wam! Bądźcie szczęśliwi - wyznała.

Na koniec Daria Zawiałow poprosiła internautów o zaufanie. Zapewniła ich, że z problemami, które zauważyli, już sobie poradziła. W nowy rok wchodzi z nowymi nadziejami.

Nie martwcie się o moje zdrowie, na tym polu wszystko gra! Serio, serio. Jem! Mam się Ok - zapewniała.

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow opowiedziała fanom o zdrowiu, fot. instagram.com/zavialovd/
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow opowiedziała fanom o zdrowiu, fot. KAPiF
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow opowiedziała fanom o zdrowiu, fot. KAPiF
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow opowiedziała fanom o zdrowiu, fot. KAPiF