Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani wspierają Maćka Kurzajewskiego przed maratonem. Co na to Kasia Cichopek?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.11.2022 10:13

Fani wspierają Maćka Kurzajewskiego przed maratonem. Co na to Kasia Cichopek?

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek EA
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski od kilku dni regularnie relacjonuje swój pobyt w Stanach Zjednoczonych z okazji nowojorskiego maratonu. Już niedługo jego oczekiwania zostaną spełnione. W mediach społecznościowych otrzymuje ogromne wsparcie.

Oprócz pracy prezentera jest również zapalonym biegaczem. W internecie często pokazuje przebyte trasy po miejskich ulicach lub leśnych ścieżkach. Wieloletnie przygotowania doszły do punktu kulminacyjnego. Za kilka chwil wyruszy w słynnym maratonie po nowojorskich ulicach.

Maciej Kurzajewski otrzymał wsparcie od internautów

Obserwatorzy dziennikarza mogli od dłuższego czasu zauważyć jego przygotowania do maratonu za sprawą jego treningów na świeżym powietrzu oraz w domowym zaciszu. Nowojorski wyścig ma dla niego charakter sentymentalny, dzisiejszy udział będzie już dziewiątym na jego koncie.

Do sportowej rywalizacji powrócił po czterech latach przerwy, dlatego tegoroczny maraton jest bardzo ważny. W Stanach Zjednoczonych pojawił się sam, choć podczas ubiegłych edycji zazwyczaj towarzyszyli mu synowie. Maciej Kurzajewski przed startem wyścigu może liczyć na wsparcie internautów.

W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ze słynnego Central Parku, w którym od kilku dni mierzył się z kolejnymi trasami. Teraz wybrał to miejsce na ostatni odpoczynek przed wielkim wyścigiem. W komentarzach obserwatorzy życzyli mu sukcesów w ulubionej dyscyplinie.

Trzymam kciuki — napisał Macin Szczurkiewicz, który w ubiegłych latach biegał wraz z dziennikarzem.

— Dobrego startu i szybkiej mety.

— Pozostaje nam trzymać kciuki, niech moc będzie z Tobą.

— Powodzenia. Trzymam za Pana kciuki — kibicowano.

Na razie w kwestii sportowego wyzwania nie wypowiedziała się jeszcze Kasia Cichopek. W mediach społecznościowych relacjonuje własny pobyt w Warszawie, nie komentując ani nie "lajkując" kontentu nowego partnera.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek wspierają się na polu zawodowym

Prezenterzy "Pytanie na śniadanie" wywołali wokół siebie duże zamieszanie po ujawnieniu związku w urodziny aktorki oraz telewizyjnemu wywiadowi na temat relacji dzień po. Od tego momentu nie udostępnili żadnego wspólnego zdjęcia w mediach społecznościowych.

Nie oznacza to jednak, że widzowie TVP nie wiedzą, jak wyglądają ich relacje. Ze względu na zawodowe obowiązki obydwoje pojawiają się wspólnie na antenie porannego programu, który współprowadzący. Odbiorcy ze szczególną uwagą obserwują każdy ruch wykonany pomiędzy nimi.

Kasia Cichopek nie jest wylewna względem swoich uczuć w mediach społecznościowych. Choć regularnie komunikuje się z internautami, nie ujrzeli oni kolejnych romantycznych fotografii. Aktorka jest również powściągliwa w stosunku do profilu Macieja Kurzajewskiego na Instagramie. Co prawda duet wzajemnie się obserwuje, jednak nie znajdziemy u nich komentarzy, ani pozostawionych serduszek pod swoimi postami.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Życie miłosne Kayah. Jakie relacje ma z Rinke i kto jest jej obecnym partnerem?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].