Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani zobaczyli zdjęcia Kasi Cichopek i ruszyli z komentarzami. A ona? Szybko wyjaśniła, co z jej figurą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.02.2024 08:21

Fani zobaczyli zdjęcia Kasi Cichopek i ruszyli z komentarzami. A ona? Szybko wyjaśniła, co z jej figurą

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek fot. KAPiF

Kasia Cichopek od dawna nie może odpędzić się od zainteresowania internautów swoim życiem prywatnym. Ostatnie doniesienia sprawiły, że musiała publicznie wyjaśnić wygląd swojego ciała. Nie ma czego ukrywać. Wszystko stało się jasne, a obserwatorzy w końcu mają potwierdzenie.

Kariera i związki Kasi Cichopek

Gdy Kasia Cichopek debiutowała w "Pytaniu na śniadanie" mogła liczyć na ogromne wsparcie współprowadzącego, Macieja Kurzajewskiego. Z czasem okazało się, że łącząca ich relacja wybiega poza studio śniadaniówki, a w 40. urodziny gwiazdy "M jak miłość" duet ujawnił swój związek.

Nie przebyli jednak łatwej drogi, by być razem. Zarówno aktorka jak i prezenter mają za sobą związki małżeńskie z gwiazdami show-biznesu. Obecność całej czwórki w mediach generuje wiele afer i konfliktów. Z nich najbardziej znana jest Paulina Smaszcz, ale i Marcinowi Hakielowi udało się kilkukrotnie dolać oliwy do ognia.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem mimo zawodowym przeciwnościom. Po nowym roku dołączyli do gwiazd, które zakończyły współpracę z TVP. Od tego czasu aktorka stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Internauci zaczęli wytykać jej pewną zmianę w ciele. Nie mogła dłużej ukrywać prawdy.

Cichopek latami trzymała to w tajemnicy. Hakiel nagrał wideo i wszystko ujawnił. Nie będzie zadowolona Koniec sielanki Cichopek i Kurzajewskiego! Po jednej wiadomości wszystko legło w gruzach

Co internauci zobaczyli u Kasi Cichopek?

Gwiazda "M jak miłość" od dawna publikuje w mediach społecznościowych kulisy swojej codzienności. Wśród postów nie brakuje szczegółów wycieczek z Maciejem Kurzajewskim, pracy na planach zdjęciowych, czy nastoletnich dzieci. Niedawno Marcin Hakiel złamał zasadę, której Kasia Cichopek trzymała się wobec swoich pociech.

Internauci nieustannie przyglądają się jej nowym postom, szukając wskazówek dotyczących przebiegu jej relacji z Maciejem Kurzajewski. To oni odkryli m.in.: pierścionek zaręczynowy na jednym ze zdjęć gwiazdy. Teraz skupili się na jej wyglądzie.

Niektórzy bez ogródek zaczęli oskarżać aktorkę o przerabianie swoich zdjęć, by korzystniej przedstawić sylwetkę. W tej sprawie Kasia Cichopek nie mogła milczeć. Zaczęła bronić swojego ciała i opowiedziała o m.in. zmieniającym się brzuszku. 

Kasia Cichopek odpowiada fanom. Co z jej ciałem?

Gwiazda "M jak miłość" jest otwarta w relacji z internautami i często pokazuje im się bez makijażu czy w sportowym wydaniu. Nie brak jednak zarzutów wobec jej publikacji w mediach społecznościowych. By uciąć temat raz na zawsze, przyznała się do metod, jakie stosuje przy wykonywaniu zdjęć.

Bawi mnie to bardzo, bo ja nie przerabiam zdjęć. Czasami jest tak, że jak się robi zdjęcie z góry, albo na obiektywie szerokokątnym, to wychodzą jakieś zniekształcenia. Ja mam do tego totalny luz - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Dodatkowo Kasia Cichopek zaczęła wychwalać swoje ciało, z którego jest dumna. Komfortowo czuje się w naturalnej wersji, która może ujawniać przed internautami niedoskonałości. Nawet wałeczki na brzuchu nie stanowią problemu.

Bardzo często pokazuję się kompletnie bez makijażu. Pokazuję się, gdy trenuję i mam włosy rozczochrane, bądź też odsłonięty brzuch i czasem wyskoczy mi jakiś wałek, jak się zegnę. Akceptuję swoje ciało. Jestem, jaka jestem. Mam 40 lat. Urodziłam dwoje dzieci, moje ciało wiele przeszło. […]. Czasem jestem większa, czasem jestem mniejsza, w zależności od tego, co się dzieje w moim życiu. Kocham każdy centymetr swojego ciała - dodała.

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek rozwiewa plotki na temat ciała, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek rozwiewa plotki na temat ciała, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek rozwiewa plotki na temat ciała, fot. KAPiF

Źródło: Plotek