Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek i Kurzajewski wyjechali, by ogłosić dobre wieści. Już w ten weekend wielki dzień. Fani szaleją z radości
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.02.2024 10:23

Cichopek i Kurzajewski wyjechali, by ogłosić dobre wieści. Już w ten weekend wielki dzień. Fani szaleją z radości

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. Instagram

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Media rozpisują się o każdym ich kroku. Teraz poinformowali o czymś, co na pewno ucieszy ich fanów. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwolnieni z TVP

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przez wiele lat pełnili rolę prowadzących w programie "Pytanie na śniadanie" nadawanym przez Telewizję Publiczną. To właśnie na planie tego programu zaczęło się między nimi rodzić uczucie. Niemniej jednak, w styczniu nowa władza programu podjęła decyzję o zmianie prowadzących w "Pytaniu na śniadanie". Wtedy Cichopek i Kurzajewski zdecydowali się opublikować oficjalne oświadczenie.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów - napisali na Instagramie. 

Jaka więc przyszłość zawodowa czeka Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Tajemnica Kurzajewskiego i Cichopek ujawniona! Wygadała się siostra Macieja. Ale radość! Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!

Co z przyszłością zawodową Cichopek i Kurzajewskiego?

Po wydarzeniach na antenie TVP, fani pary postanowili wyrazić swoje zaniepokojenie dotyczące przyszłości prezenterów. Szczególne niepokój budzi los postaci Kasi Cichopek jako Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", która jest obecna od samego początku produkcji w 2000 roku. Producent popularnego serialu zapewnił jednak, że wątek Kingi – obecnie jeden z najbardziej lubianych przez widzów – jest planowany na pewno do końca tego roku.

Przebieg serialowych wątków mamy zaplanowany do końca roku i postać Kingi Zduńskiej jest w odcinkach oczywiście obecna - przekazano w rozmowie z “Faktem".

Kasia Cichopek wróciła już do gry w serialu "M jak miłość", co jest świetną wiadomością dla widzów. Co jednak z Maciejem Kurzajewskim? Doświadczony prezenter nadal jest aktywny w TVP Sport, gdzie zajmuje się komentowaniem różnorodnych wydarzeń sportowych, w tym skoków narciarskich.

Teraz Kasia i Maciej podzielili się z fanami świetną nowiną! To, co zrobią rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wspaniałe wieści od Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

W czwartek Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wyjazd za granicę. Świadczyły o tym relacje, na których widać było walizki i lotnisko. Początkowo nie podzieli się z fanami informacją, dokąd się wybierają. Niedługo jednak poinformowali, że wylecieli do Rzymu.

La Dolce Vita. Nasze słodkie życie – napisała Cichopek pod wspólnym zdjęciem. 

Szybko wyszło na jaw, że medialna para ma dla fanów świetną niespodziankę. Kasia Cichopek oznajmiła fanom, że w ten weekend ona i jej ukochany zrobią coś, na co niektórzy widzowie bardzo czekali. Mianowicie chodzi o pierwszy wspólny live. Gwiazda prosiła fanów o zadawanie pytań, na które podczas transmisji na żywo będą mogli odpowiedzieć. 

Fani byli zachwyceni tą inicjatywą i w komentarzach okazali duży entuzjazm.

  • Ja nie mam pytań.... brakuje was w Pytanie na śniadanie.... 
  • Mam pytanie bo tęsknię za “Pytaniem na Śniadanie” z wami .
  • Fajnie patrzeć na Was jacy jesteście szczęśliwi.... miłego odpoczynku – czytamy. 
  • Na pewno się pojawię. 
  • Jak fajnie. Stęskniliśmy się. 
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF