Kasia Cichopek - drugi plan świątecznego zdjęcia Żródło: Facebook.com/Katarzyna Cichopek

Fani zwrócili uwagę na drugi plan wielkanocnego zdjęcia Kasi Cichopek z mężem i dziećmi

4 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Najnowsze zdjęcie Kasi Cichopek zwróciło uwagę internautów. Aktorka pokazała, jak wraz z mężem i dziećmi spędza tegoroczną Wielkanoc. Spostrzegawcza fanka szybko odkryła, że rodzina świętuje poza granicami kraju. Rozpoznała krajobraz uchwycony w tle fotografii.

  • Kasia Cichopek zamieściła świąteczne zdjęcie, do którego pozuje z mężem i dziećmi
  • Rodzinna fotografia aktorki szybko zdobyła uznanie internautów
  • Jedna z fanek rozpoznała, co znajduje się na drugim planie zdjęcia

Kasia Cichopek dba o dobry i regularny kontakt ze swoimi fanami. W sobotę aktorka opublikowała rodzinne zdjęcie, przy okazji życząc sympatykom wesołych świąt wielkanocnych. Fotografię z mężem i dziećmi w jednej chwili zalała ogromna fala komentarzy.

Spostrzegawcza fanka odkryła, gdzie Kasia Cichopek spędza święta

Na zdjęcie Kasi Cichopek, które w sobotę pojawiło się na Facebooku, zareagowało już ponad pięć tysięcy internautów. Większość fanów dziękowała aktorce i składała jej rodzinie najlepsze życzenia wielkanocne. Oczywiście nie zabrakło kilku słów zachwytu.

Piękna czy cudowna rodzinka – podobne komentarze kilkukrotnie pojawiły się pod fotografią prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Jedna z internautek zwróciła też uwagę na wyjątkowe podobieństwo Helenki i Adasia do ich ojca. Zażartowała, że Kasia Cichopek powinna „pomyśleć jeszcze o swoim dziecku”.

Pośród wszystkich tych komentarzy nie zabrakło też odniesień do miejsca, w którym rodzina Kasi Cichopek postanowiła celebrować tegoroczną Wielkanoc. Kiedy część internautów zastanawiała się, czy w dobie pandemii wyjazdy zagraniczne są odpowiedzialne, jedna z fanek odkryła, w jakim dokładnie miejscu przebywa aktorka z dziećmi.

Mama Agnieszki Pilaszewskej miała udar. Ratownicy pogotowia odmówili jej pomocyMama Agnieszki Pilaszewskej miała udar. Ratownicy pogotowia odmówili jej pomocyCzytaj dalej

- To jest Dominikana, Punta Cana hotel Riu Palace, byłam tam, to raj na ziemi. Miłego wypoczynku Pozdrawiam – napisała.

Trzeba przyznać, że określenie „raj na ziemi” idealnie pasuje do krajobrazu widocznego za plecami rodziny Kasi Cichopek. Ogromny basen otoczony palmami z pewnością przyczynia się do świątecznych uśmiechów bohaterów fotografii.

Wesołego Alleluja życzy Hakiel Family ???????? #wesolegoalleluja #świętawielkanocne #familygoals #razemnajlepiej #familytime #familyfirst

Opublikowany przez Katarzynę Cichopek Sobota, 3 kwietnia 2021

KomentarzŹródło: screen/Facebook/Katarzyna Cichopek

Wielkanoc na Dominikanie

O pobycie Kasi Cichopek na Dominikanie w sieci zrobiło się głośno już kilka dni temu. Przypomnijmy, że aktorka opublikowała pierwsze wakacyjne zdjęcia, pod którymi musiała zmierzyć się z niemałą lawiną hejtu. Internauci zarzucali jej, że zagraniczny urlop w dobie pandemii świadczy wyłącznie o jej hipokryzji i egoizmie.

- Celebryci jeżdżą na wakacje, ale normalnym ludziom, którzy oglądają tv każą zostać w domu. A nawet sami tak mówią. Ciekawe ciekawe – napisał jeden z fanów na Instagramie.

Kasia Cichopek odpowiedziała na krytykę. W krótkiej relacji na InstaStory, do której pozowała w maseczce ochronnej, zapewniła, że jej rodzina nie jest ponad podziałami i tak jak inni obywatele Polski, dla których granice są również otwarte, musi stosować się do zasad reżimu sanitarnego (więcej TUTAJ).

Wakacyjne fotografie Kasi Cichopek i jej rodziny zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Instagram

Następny artykuł