Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fatalne wieści dla Harry'ego i Meghan. Nie mają już po co wracać do Wielkiej Brytanii
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.04.2024 14:45

Fatalne wieści dla Harry'ego i Meghan. Nie mają już po co wracać do Wielkiej Brytanii

Fatalne wieści dla Meghan i Harry'ego
fot. SplashNews.com/East News

Rodzina królewska przechodzi w ostatnich miesiącach ciąg dramatów. Głośne wydarzenia mają swoje konsekwencje. Na własnej skórze przekonali się o tym właśnie książę Harry i Meghan Markle.

Książę Harry martwi się o zdrowie księżnej Kate

Według informacji podanych przez gazetę "Woman's Day" i powołując się na źródła związane z Harrym i Meghan, książę wykazuje ogromne zainteresowanie losem swojej szwagierki. Pomimo różnic w poglądach i zdaniach, Harry wyraża chęć wsparcia rodziny.

Prawda jest taka, że Harry naprawdę martwi się o Kate i mimo że się od siebie oddalili, nie może znieść tego, że przechodzi ona przez tak straszny czas. Ma ogromne poczucie winy z powodu tego, jak potraktował Kate w swojej książce i wie, że była jedną z jego najbliższych przyjaciółek i sojuszniczek przez niektóre z jego najbardziej kształtujących lat – przekonuje informator magazynu.

Harry zdaje sobie doskonale sprawę, jak bardzo destrukcyjni mogą być hejterzy w Internecie i nie zamierza pozostawać obojętny na cierpienie swojej szwagierki. Jednak pojawił się pewien dylemat. Meghan Markle niedawno rozpoczęła ambitny projekt, zakładając swoją własną markę American Riviera Orchard. To zobowiązuje ją do ogromnej odpowiedzialności i sprawia, że niemożliwa jest przeprowadzka do Wielkiej Brytanii.

Ostatnimi czasy wśród społeczeństwa wzrosła natomiast sympatia do księżnej Kate, która w rankingu znalazła się na czele. 

Rak Kate to tylko czubek góry lodowej! Prasa alarmuje: "William nie wytrzymał"! Co się dzieje z księciem? Najbardziej nielubiana księżna skomentowała chorobę Kate. Pałac drżał przed publicznym komentarzem skandalistki

Brytyjczycy uwielbiają księżną Kate

Od lat Księżna Kate cieszy się uznaniem Brytyjczyków, co potwierdzają badania popularności. Jako małżonka księcia Williama zawsze była jednym z ulubionych członków rodziny królewskiej, ale nigdy nie zajmowała pierwszego miejsca w rankingu. Jednak teraz sytuacja się zmieniła. 

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez GovUK w dniach 2-3 kwietnia, Kate jest obecnie najbardziej popularną osobą królewską w Wielkiej Brytanii. Aż 76% respondentów wyraziło pozytywną opinię na temat księżnej Walii, co stanowi wzrost o sześć punktów od początku roku. Na drugim miejscu znalazł się książę William, z wynikiem 73% pozytywnych opinii.

Kto znalazł się natomiast na końcu rankingu?

Harry i Meghan nie cieszą się uznaniem społeczeństwa

Najnowsze badanie wykazało kontynuację spadku popularności Sussexów. Zaledwie 31% ankietowanych wyraziło pozytywną opinię na temat księcia Harry'ego, podczas gdy 61% miało negatywną opinię. Sytuacja Meghan Markle wygląda jeszcze gorzej. Zaledwie 26% respondentów wyraziło pozytywną opinię na temat księżnej Sussex, podczas gdy 64% miało negatywną.

Poniżej cały ranking, określający zawierający odsetek pozytywnych głosów Brytyjczyków na poszczególnych członków rodziny królewskiej.

  • Księżna Kate – 76%
  • Książę William – 73%
  • Księżniczka Anna – 71%
  • Król Karol – 63%
  • Książę Edward – 54%
  • Królowa Kamila – 50%
  • Książę Harry – 31%
  • Meghan Markle – 26%
  • Książę Andrzej – 6%

Jedyną osobą, która znalazła się niżej od nich jest książę Andrzej, którego pozytywnie oceniło zaledwie 6% Brytyjczyków. Niewątpliwie jest to przykra wiadomość dla Harry'ego i Meghan. Niska liczba pozytywnych głosów na nich może być spowodowana brakiem zaangażowania w życie rodziny królewskiej. Czy zmniejsza to szanse na powrót Meghan i Harry'ego do ojczyzny?

Harry i Meghan, fot. Instagram
Harry i Meghan, fot. Instagram
Harry i Meghan, fot. Instagram
Harry i Meghan, fot. Instagram