Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer pokazał zdjęcie z wypadku, w którym zginął jego syn
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.06.2024 15:15

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z wypadku, w którym zginął jego syn

Filip Chajzer
fot. KAPiF

Filip Chajzer ma za sobą naprawdę trudne chwile. W wypadku samochodowym stracił swojego syna. Po latach musiał ponownie zmierzyć się z tragedią z powodu zachowania internauty. Pokazał obserwatorom, jak wyglądał pojazd. Aż łzy napływają do oczu, co go teraz spotyka.

Filip Chajzer ruszył z nowym biznesem. Nie spotkał się z miłymi opiniami

Po zakończeniu współpracy z "Dzień Dobry TVN" prezenter postanowił dać sobie szansę w zupełnie innej ścieżce kariery. Niedawno otworzył budkę z popularnym fast foodem w jednej z modnych dzielnic Warszawy. Biznes zyskał popularność i przyciągnął wielu infuencerów.

To jeden z najpiękniejszych dni mojego życia. Projekt stworzony w mojej głowie od nazwy przez logo po marzenie o smaku, którego szukałem tak długo - dziś wystartował - mówił na początku kwietnia.

Niestety szybko też pojawiły się pierwsze słowa krytyki, które pociągnęły za sobą kolejne przykre konsekwencje. W mediach społecznościowych z łatwością można znaleźć komentarze, które mają na celu obrażenie, a nawet atakowanie Filipa Chajzera. 

Jeden z internautów zdecydowanie posunął się za daleko. Prezenter musiał wrócić pamięcią do najtrudniejszego okresu w jego życiu. Pokazał internautom, jak wyglądało auto, w którym zginął jego syn podczas zdarzenia drogowego. Powody szokują.

Filip Chajzer skomentował głośną aferę. "Nie potrafię wybaczyć sobie jednej sytuacji" Porażająca spowiedź Chajzera. To działo się z nim po śmierci syna

Internauta opublikował zdjęcie auta, w którym zginął syn Filipa Chajzera. Gwiazdor odpowiedział

Pod jednym z postów gwiazdora na temat jego gastronomicznego biznesu pojawił się niepokojący komentarz od internauty. Zamieszczono w nim archiwalne zdjęcie roztrzaskanego auta, w którym przed prawie dekadą zginął syn Filipa Chajzera. Kadr podpisano oburzającym stwierdzeniem.

Tato, twoja buda rozleci się jak to auto - możemy przeczytać.

Wpis z pewnością był bolesnym ciosem dla prezentera, który odniósł się do sprawy. Zamieszczając fragment komentarzy, nie krył złości na poczynania hejterów. Przez chęć krytyki posunęli się do najgorszych pomysłów.

Publikuję to, żeby pokazać Wam jaką szm**ą potrafi być człowiek i do czego prowadzi masowe nakręcanie spirali nienawiści. […] Gdzieś trzeba powiedzieć stop bo wszystko ma swoje granice. Kiedy pytają mnie dlaczego nie chcę już mieszkać w Polsce dalej enigmatycznie będę odpowiadać, że nie lubię polskich zim. Reszty można się domyślić. […] Wiem, że mój syn jest ze mnie dumny. Nie dam się tym szm**om. Obiecuję - napisał.

Internauci w szoku. Gwiazdy murem za Filipem Chajzerem

Pod postem Filipa Chajzera nie brakowało kolejnych komentarzy, tym razem stających w obronie gwiazdora. Internauci zgodnie stwierdzili, że hejt jest szkodliwy i prowadzi do przykrych sytuacji z uwagi na poczucie anonimowości użytkowników. Swoje wsparcie okazało wiele gwiazd.

  • W głowie się nie mieści… - pisała Julia Wieniawa.
  • Przykro mi Filip, że ludzie są takimi k***ami - dodała Laura Breszka.
  • Brak słów… - współczuła Paulina Krupińska.
  • Hejt czy tego typu zachowanie "komentujących" - powinno być karane literą prawa. Miejmy nadzieję, że tego doczekamy - apelowała Kajra.
Filip Chajzer, fot. Instagram
Filip Chajzer pokazał szokujący komentarz internauty, fot. Instagram
Filip Chajzer, fot. KAPiF
Filip Chajzer pokazał szokujący komentarz internauty, fot. KAPiF