Swiatgwiazd.pl
Gerard i Iwona sanatorium miłości

facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Gerard z „Sanatorium miłości” szczerze o związku z Iwoną. Zrobiło się intymnie

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Gerard i Iwona poznali się w słynnym programie Telewizji Polskiej pt. „Sanatorium miłości”. Co prawda, program opuścili jako single, to po jego zakończeniu 82-latek postanowił spróbować swoich sił i zaprosić Iwonę na kawę, a następnie wycieczkę do Egiptu. Od tamtej pory są nierozłączni, a nawet już po zaręczynach. W rozmowie z magazynem „Na żywo” Gerard zdecydował się na bardzo intymne wyzwanie.

  • Gerard i Iwona poznali się w programie „Sanatorium miłości”

  • Są ze sobą już przez rok

  • 82-latek przyznał, że jest u boku Iwony bardzo szczęśliwy

Iwona Mazurkiewicz ma za sobą wiele nieprzyjemnych przeżyć, jednak po latach postanowiła dać sobie szansę i poszukać miłości, która nadeszła w osobie Gerarda. Oboje uznali, że są dla siebie stworzeni.

Gerard z „Sanatorium miłości” zdecydował się na odważne wyznanie

Pojawienie się atrakcyjnej 63-letniej blondynki w programie „Sanatorium miłości” wywołało mocniejsze bicie serca u niejednego kuracjusza. W trakcie show żaden z nich nie zdołał podbić jej serca. Dokonał tego Gerard, jednak dopiero po jego zakończeniu.

Po pierwszych spotkaniach i wycieczce do Egiptu doszli do wniosku, że chcą spędzić resztę życia razem. Zaręczyli się, jednak ze ślubem chcą jeszcze poczekać, o czym powiedziała Iwona w najnowszym wywiadzie dla magazynu „Na żywo”.

- (...) jeszcze przyjdzie na to odpowiedni moment. Na razie dobrze nam tak jak jest - czytamy.

Rudi Schuberth

Rudi Schuberth zniknął ze świata show-biznesu. Wybrał życie na wsi

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Para uzupełnia się doskonale. Z uwagi na to, że Gerard pochodzi z Zabrza, a Iwona z Radomska, postanowili, że miesiąc będą mieszkać u niego, a kolejny u niej i tak na zmianę. Niestety w pewnym momencie ze zdrowiem 82-latka nie było najlepiej. Bardzo ciężko przeszedł koronawirusa, co skończyło się hospitalizacją.

Iwona nie odstępowała swojego ukochanego na krok, co umocniło ich relację. Jak twierdzą, bliskość jest dla nich bardzo istotna, a Iwona przyznaje otwarcie, że uwielbia się przytulać i nie obawia się powiedzieć Gerardowi o swoich potrzebach, co mu się bardzo podoba i docenia. Mężczyzna zdecydował się na bardzo odważne wyznanie w wywiadzie dla „Na żywo”.

- Dogadujemy się we wszystkich sferach życia. Mamy cudowny seks i potrafimy do docenić. Poza tym uwielbiamy podróże - czytamy.

Wakacje Iwony i Gerarda

Okres wakacyjny za pasem, a Iwona i Gerard mają już sprecyzowane plany. Planują spędzić wakacje nad polskim morzem, a dokładnie w miejscowości Darłówek, gdzie zaplanowany jest turnus sanatoryjny dla seniorów.

Gerard cieszy się podwójnie z nadchodzących wakacji, ponieważ, jak twierdzi, uwielbia patrzeć jak jego kobieta zażywa kąpieli w słońcu. Iwona stwierdziła, że dzięki swojemu ukochanemu wyleczyła się ze wszystkich kompleksów i znów czuje się pełnowartościową kobietą.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >