Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gorące zdjęcie Pachuta na telefonie Dody
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.05.2024 07:25

Gorące zdjęcie Pachuta na telefonie Dody

Doda
fot. KAPiF

Miłość między Dodą, a Dariuszem Pachutem kwitnie. Niedawno w telefonie można było dostrzec ciekawe zdjęcia podróżnika. Szczegóły. 

Miłość Dody i Dariusza Pachuta

Doda w przeszłości była w kilku związkach. Ma za sobą także dwa nieudane małżeństwa, z Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem. W 2022 roku uwielbiana wokalistka związała się z podróżnikiem. Dariuszem Pachutem. W pierwszych miesiącach relacji para często pokazywała się razem w mediach społecznościowych. 

Przesz jakiś czas spekulowano, iż para przezywa kryzys. Te plotki nie miały pokrycia w rzeczywistości. Para nadal tworzy udany związek. Dariusz Pachut wspiera ukochaną podczas jej występów na scenie. Doda jednak rzadko wypowiada się na temat łączącej ich relacji, a w sieci nie ma wiele ich wspólnych fotografii.

Doda zniesmaczona młodymi matkami. Mówi o karmieniu piersią Doda bez grama makijażu przyłapana przez paparazzi

Stylizacja Dody na konferencji Polsat Super Hit Festiwal 2024

Gwiazda polskiej sceny muzycznej niedawno pojawiła się na konferencji odnośnie Polsat Hit Festiwal 2024. Już w piątek 24 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie, Doda po raz kolejny zrobi niesamowity show. Obok niej wystąpią m.in Roksana Węgiel, Margaret, Oskar Cyms, Tribbs, Majka Jeżowska, Danzel, czy Andrzej Piaseczny. Podczas konferencji zrobiło się głośno na temat stylizacji, którą wybrała Doda na tą okazję. 

Wokalistka postawiła na krótką, białą spódniczkę z gorsetem. Do której dobrała równie krótki, biały top na ramiączkach i z prowokującym napisem. Uwagę przyciągała nowa fryzura gwiazdy, czyli krótko ścięte, wyprostowane włosy w kolorze platyny. Jednak, gdy się przyjrzy fotografiom, można dostrzec, że jest co peruka. Innym zwracającym uwagę elementem stylizacji Dody było różowej kozaki na szpilce, sięgające piosenkarce do połowy uda. 

Odważne zdjęcia Pachuta w telefonie Dody

Podczas konferencji Polsatu, Doda siedziała obok Roksany Węgiel. Jednak wokalistki nie wydawały się zainteresowane swoim towarzystwem. Młodsza z nich posyłała ukradkowe spojrzenia bardziej doświadczonej artystce. Ta z kolei wydawała się dosyć znudzona i zaglądała do swojego telefonu. 

To wtedy jeden z fotoreporterów zrobił zbliżenie na smartfon Dody. Gwiazda może pochwalić się ciekawą obudową aparatu. Case przedstawia ukochanego gwiazdy, czyli Dariusza Pachuta bez koszulki. Trzeba przyznać, ze to ciekawe rozwiązanie. 

A co Wy o tym myślicie?

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF