Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gorczyca pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Piękny prezent na Dzień Matki
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 26.05.2024 15:16

Gorczyca pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Piękny prezent na Dzień Matki

Karolina Gorczyca
fot. KAPiF / Instagram

Karolina Gorczyca postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić tegoroczny Dzień Matki. Znana aktorka, która niedawno ogłosiła swój związek z równie popularnym kolegą z branży, niespodziewanie pochwaliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej!

Karolina Gorczyca prywatnie i zawodowo

Karolina Gorczyca przyszła na świat 14 marca 1985 roku w Biłgoraju. Zawodowa aktorka może się pochwalić dyplomem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, który obroniła w 2008 roku. Szeroką rozpoznawalność przyniosła jej rola Julii w komedii romantycznej “Miłość na wybiegu”. 

Uznanie przyniosły jej także występy w takich produkcjach jak “Huśtawka”, “Czas honoru”, “Ostatnia akcja” i “Skrzydlate świnie”. W 2016 roku popularność aktorki podbił udział w szóstej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że jej partnerem w tanecznym show Polsatu był zmarły w grudniu 2021 roku Żora Korolyov.

Roxie i Kevin w nocy postawili cały Sopot na nogi Smutne i niespodziewane wyznanie Dody. "Niestety nie żyją"

Karolina Gorczyca - związki i dzieci

Karolina Gorczyca niezbyt często udziela obszernych wywiadów, zwłaszcza na temat swojego życia osobistego. Nie jest jednak tajemnicą, że ma już na swoim koncie nieco miłosnych perypetii i zawirowań. Pierwszym poważnym partnerem aktorki, o którym wiedzą media, był aktor Wojciech Zieliński. Owocem ich związku jest córka Maria. Gdy dziewczynka miała zaledwie dwa lata, para się rozstała.

W 2016 roku Gorczyca związała się z Krzysztofem Kosteckim. Mężczyzna nie jest osobą publiczną, dlatego aktorka unikała dzielenia się z mediami szczegółami na temat ich relacji. Wiadomo jedynie, że 16 czerwca 2018 urodził im się syn Henryk. Związek ten jednak również nie przetrwał próby czasu.

Najnowszym wybrankiem pięknej gwiazdy ekranu okazał się świetny znany widzom Krzysztof Czeczot. Aktorska para potwierdziła swój związek na kilka dni przed tegorocznymi walentynkami.

KAPIF_1000pix_K1181674F.jpg
Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot, fot. KAPiF

Karolina Gorczyca pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem

Karolina Gorczyca ponownie wywołała spore poruszenie w sieci w Dniu Matki. 26 maja aktorka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie wyjątkowe zdjęcie.

Gwiazda zamieściła archiwalną, czarno-białą fotografię wykonaną w czasie, gdy spodziewała się swojego pierwszego dziecka.

Długo się zbierałam, żeby wrzucić to zdjęcie. Ale zainspirowało mnie moje wczorajsze spotkanie z cudowną @olgamajrowska, która zrobiła mi te fotografię 13 lat temu, na 3 tygodnie przed urodzeniem mojej Marysi, sama będąc już w 3 miesiącu ciąży. Kochana, miło było powspominać te czasy i podzielić się macierzyńskimi, kobiecymi doświadczeniami - napisała Karolina Gorczyca.

Dalszą część wpisu aktorka poświęciła swojej własnej mamie i innym kobietom, które wychowują dzieci.

Przede wszystkim dziękuję mojej Mamie Zosi, że JESTEM. Dotarłam do miejsca, w którym jest we mnie już tylko wdzięczność i zrozumienie. Chylę czoła wszystkim Mamom! Nie tylko dziś. Codziennie. Dawanie życia to ogromny przywilej - czytamy.

Artystka wspomniała tez o swoich ukochanych pociechach.

Na koniec uśmiecham się do siebie. Z dumą patrzę w lustro. Dziękuję moim dzieciom Mani i Heniowi - moim wspaniałym Nauczycielom życia. Dzięki którym czuję pełnię. Dziękuję za każdy trud, który wznosi mnie i rozwija i za każdy gest miłości, który jest wielką nagrodą. Szczęśliwego Dnia Mamy dla wszystkich Mam - czytamy.

Zobaczcie ciążowe zdjęcie Karoliny Gorczycy.

445179792_18349298614129445_3781317911568358935_n.jpg
Karolina Gorczyca w ciąży, fot. @olgamajrowska / instagram.com/karolinagorczyca_official
KAPIF_1000pix_K1161840F.jpg
Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot, fot. KAPiF