Swiatgwiazd.pl
Grażyna Wolszczak

TRICOLORS/East News

Grażyna Wolszczak walczy z powikłaniami po koronawirusie. Zgłosiła się po pomoc do specjalisty

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Tym razem Grażyna Wolszczak postanowiła zwrócić się do specjalisty. Chodzi o powikłania po poważnej chorobie, jaką niedawno przebyła. Z powodu infekcji włosy aktorki zaczęły nadmiernie wypadać. Dzięki odpowiednim działaniom ekspertów i samej

  • Grażyna Wolszczak przechodziła zakażenie nowym koronawirusem

  • Po infekcji zmagała się a nadmiernym wypadaniem włosów

  • W odbudowie kondycji włosów pomocni okazali się specjaliści

  • Ostatnio pochwaliła się fanom odmienionym wyglądem

  • Stosunek Grażyny Wolszczak do szczepień

Grażyna Wolszczak należy do tych przedstawicieli polskiego show-biznesu, którym przyszło zmierzyć się z infekcją wywołaną nowym koronawirusem SARS-CoV-2, o czym fani przekonali się w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że swoje przechorowali już także między innymi Artur Barciś, Dorota Gardias czy Rafał Maserak.

Grażyna Wolszczak chorowała na COVID-19. Aktorka zmaga się z powikłaniami do dziś

Grażyna Wolszczak wyznała, że zakażenie nowym niebezpiecznym patogenem ma już za sobą w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Aktorka udzieliła szczegółowych informacji na początku grudnia 2020 roku.

Skontaktowaliśmy się z menadżerem gwiazdy, by dowiedzieć się, jak ta przeszła zarażenie koronawirusem.

Grażyna Wolszczak pod koniec ubiegłego roku zakaziła się koronawirusem. Chorobę przechodziła  łagodnie, jak zwykłą grypę - zdradził nam menadżer Grażyny Wolszczak, Arkadiusz Krzywkowski.

Grażyna Wolszczak uchyliła rąbka tajemnicy podczas rozmowy na temat szczepień przeciw COVID-19. Wyrażała nadzieję na to, że preparat zmieni świat na lepsze, a ona sama już przyjęła pierwszą jego dawkę.

Grażyna jest pozytywnie nastawiona do szczepień. Niedawno przyjęła I dawkę leku. Drugi termin szczepienia w czerwcu - dodał menadżer.

Wyznała również, że mimo stosunkowo łagodnego przejścia infekcji wywołanej nowym wirusem SARS-CoV-2 przyszło jej zmagać się z uciążliwymi następstwami choroby.

W przypadku gwiazdy „Na Wspólnej” wyraźnie osłabiła się kondycja włosów. Te, mówiła aktorka, zaczęły bowiem nadmiernie wypadać. Grażyna Wolszczak w pewnym momencie sądziła, że będzie musiała sięgnąć po doczepki.

- Drugi raz w życiu, po ciąży pierwszy, wizja zaczesek, doczepów zajrzała w me przerażone oczy. Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje - przekazywała reporterom „Super Expressu”.

Grażyna Wolszczak już wtedy zapowiadała, że zamierza odpowiednio zatroszczyć się o fryzurę i zadbać o kondycję włosów. Gwiazda sięgnęła między innymi po suplementy i wcierki, zgłosiła się także do specjalisty. Działania aktorki zaczęły przynosić efekty, czym Grażyna Wolszczak pochwaliła się fanom na łamach social mediów.

Aktorka dumnie prezentuje nową, odświeżoną wersję siebie

Ostatnio na Instagramie Grażyny Wolszczak zagościła krótka relacja z wizyty w salonie fryzjerskim. Jak przekazuje we wpisie aktorka, włosy zaczęły już odrastać, a nieocenione okazały się w tym przypadku rady specjalistów oraz zabiegi mezoterapii. Zdaniem jednego z fryzjerskich ekspertów widoczna odbudowa włosów była na tyle udana, iż nadszedł najlepszy moment na metamorfozę, na co z ochotą przystała gwiazda serialu „Na Wspólnej”.

Jedynym skutkiem ubocznym choroby jest wypadanie włosów, ale te szybko odrastają, wiec nie ma się czym martwić - podkreślił w rozmowie z nami menadżer aktorki.

Krótkie nagranie wystarczyło, by fani mogli przekonać się, jak wiele radości sprawiło Grażynie Wolszczak odświeżenie swojego wyglądu. Radosna aktorka stwierdziła, że w nowym kolorze i uczesaniu włosów wygląda „jak laleczka”. Uśmiech widoczny na twarzy celebrytki mówił sam za siebie, podobnie jak komentarze wielu fanów, którym nowy look aktorki również przypadł do gustu.

- Piękny kolor, idealnie dobrany - dzieli się jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Onet, Instagram, Viva!, Radio Świnoujście

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >